Hiçbirşey Bulamadık

Listeleniyor...
×
Afyon Gezilecek Yerler
Afyon Otelleri beldesinde gezilecek ve görülecek yerler, tarihi mekanlar, restoranları ve küçük otelleri hakkında bilgilere ulaşabilirsiniz.

Afyon'da Nereye Gidilir?  

Afyon tarihi, kültürü ve doğal güzellikleri ile görülmesi gereken, güzel bir Anadolu şehri. Afyon’a geldiğinizde öncelikle Afyonkarahisar Kalesi’ni görmelisiniz. Şehre ismini veren bu kale, oldukça eski. 2. Selim Dönemi’nde ise tamir geçirmiş. Tamamı günümüze kadar ulaşamasa da hala orijinal kalıntılar görebilmek mümkün.   

Şuhut ilçesinde bulunan Synnada Antik Kenti’ni gezebilirsiniz. Roma ve Bizans Dönemi’nde Frigya’nın başkenti olan antik kent, pek çok farklı kalıntıya sahip.    

Eskişehir’i de içine alan Phyrg Vadisi’de görülmeye değer, önemli, tarihi kalıntılardan. Kayaların oyulma şekilleri ve güzellikler sizi de etkileyecektir.   

Termal turizmi açısından oldukça zengin olan Afyon’da Sandıklık Kaplıcaları’na gidebilirsiniz. Sandıklı Kalesi’ni de ziyaret edebilirsiniz.   

Yakın tarihimizi yansıtan Kocatepe Anıtı’nı ve Zafer Müzesi’ni ziyaret edebilirsiniz. Afyonkarahisar Müzesi’ni ziyaret etmelisiniz.    

Eğerli Kaya Kilisesi ve Yedi Kapılar Manastırı’nı da gezebilirsiniz. Buzluk ve Kurtini gibi mağaraları gezebilirsiniz. Afyon civarındaki milli parkları görebilirsiniz.

Daha fazla
×
Fiyat aralığı
{{Math.round(similars.filters.pricerange[0])}}
{{Math.round(similars.filters.pricerange[1])}}
Filtreler
{ $class.adwords->Write(1) }
 
{{hotel.zone}} Merkez: {{hotel.distance.citycenter.distance}} {{hotel.distance.citycenter.type.toLowerCase()}}
{{hotel.text}}
{{hotel.avarage}}
Fırsat Detayı
{{hotel.specialoffers}}
{{hotel.fiyat_min.discount}}%
indirim
Oteli incele
{{hotel.fiyat_min.total}}
{{hotel.fiyat_min.price}} TRY
Şuan Kapalı

Oteller Listeleniyor