Altınoluk Otelleri

Altınoluk; Ege Denizi’ne kıyısı olan, Balıkesir’in Edremit ilçesine bağlı bir tatil beldesi. Muhteşem denizi ve tertemiz doğasının çam kokularıyla göz dolduran bir tatil beldesi olan Altınoluk, aynı zamanda tarihte birçok efsaneye de...

Altınoluk Otelleri için tıklayınız

ev sahipliği yapmış. Eski adı İda olan Kaz Dağları’nın eteklerinde kurulmuş bir tatil beldesi Altınoluk, size hem masmavi denizi hem de muhteşem çam ağaçları ile örülü doğayı aynı anda sunuyor.

Oksijeni bol ormanların eteğinde kurulu Altınoluk, büyükşehrin kalabalığından sıkılan tatilcilerin kaçmak isteyeceği bir tatil yeri. Balıkesir Altınoluk’ta konaklamak için pek çok seçeneğiniz var. Altınoluk’ta kimi özel tesisler mavi bayrak sahibi. Özel tesislerin yanında halk plajı olan merkezdeki plajı da mavi bayrağa sahip. Bu sayede masmavi denizin tertemiz sularında her yerden denizin dibini görebilmeniz mümkün.

Altınoluk’ta tatilcilerin zevkine ve bütçesine hitap edecek çok sayıda konaklama tesisi var. Büyüklü küçüklü pek çok otelin yanında pansiyonlar da bulunmakta. Altınoluk otelleri, tatilcilere fiyat konusunda çok fazla seçenek sunuyor.

Unutulmaz bir Altınoluk tatilini anılarınıza eklemek için her bütçeye ve zevke hitap eden oteller bulabilmeniz mümkün Altınoluk’ta. Altınoluk’a gelmeden önce rezervasyon yaptırmayı da unutmayın.

Lütfen Konaklama Tarihlerinizi Belirtiniz :
 • Ege Bölgesi / Balıkesir / Altınoluk
  Otel Bu Ay Açık
  Aeneas Otel, bahçe kapısından girdiğiniz andan itibaren sizi doğa ile başbaşa bırakıyor. Dilerseniz organik geniş......
  Nasıl Bir Yer? : Aile İşletmesi, Küçük Otel
  9
  4.7 / 5
  Sayfası 12016 kez ziyaret edilmiş
  % 5 İndirim 225 TL 'den itibaren
  Son Rezervasyon Talebi 24 gün önce

  Yer Durumuna Bak >
 • Ege Bölgesi / Balıkesir / Altınoluk
  Otel Bu Ay Açık
  Dünyanın bol oksijen depolarından Kazdağları’nın eteğinde yer alan Altın Çeşmeli Konak’ta, kendinizi Midilli......
  Nasıl Bir Yer? : Şehirden kaçış, doğa içinde, çocuklu tatil
  12
  5 / 5
  Sayfası 28777 kez ziyaret edilmiş
  Son Rezervasyon Talebi 12 gün önce

  Yer Durumuna Bak >