×
TR EN
Burhaniye Ören Ne Yapılır?

Ege Bölgesi’nde doğayla ve denizle iç içe bir tatil beldesi olan Ören, Balıkesir’in Burhaniye ilçesine bağlıdır. Edremit Körfezi’nin merkezinde bulunan Ören’in, kuzeyi Kaz Dağları güneyi ise Başka bir tatil cenneti Ayvalık ile ç

Burhaniye Ören'de Ne Yapılır?
    Eğer ağustos ayında Ören’e geldiyseniz, her yıl düzenlenen Ören Zeytin ve Turizm Festivali’ne katılabilirsiniz. Ünlü sanatçıların da katılarak renklendirdiği şenlikte, eğlenceli ve unutulmaz vakitler geçirebilirsiniz.
    Pek çok tatil beldesine yakın konumda olan Ören’e geldiğinizde Efes, Bozcaada, Ayvalık, Cunda ve Kaz Dağları’na düzenlenen günü birlik turlara katılabilirsiniz. İsterseniz Ören’e yakın mavilikleri keşfetmek için tekne turlarına çıkabilirsiniz.
    Ören’e geldiğinizde bir gününüzü mutlaka efsaneleri ile ünlenmiş, havası ile sağlığınıza sağlık katacak Kaz Dağları’na gitmek için ayırın. Pişman olmayacaksınız.
    Burhaniye Ören’de termal turizm de ön planda. Dolayısıyla siz de civardaki kaplıcaları gezip şifa bulacağınız bir gün geçirebilirsiniz. Yeşil cennet olarak adlandırılan Ören’de doğa yürüyüşlerine çıkabilir ve yemyeşil zeytin ve çam ağaçlarının arasında kaybolabilirsiniz.
    Sabahın erken saatlerinde berrak ve tertemiz maviliklerde, balıklarla beraber yüzebilirsiniz. Gün içinde bolca güneşlenip yüzerek tatilin tadını çıkarabilisiniz.

Daha fazla
×
Fiyat aralığı
Filtreler
Burhaniye Ören Otelleri