Bergama Otel Fiyatları

Türkiye’nin kültür turizmi açısından önemli merkezlerinden biri olan Bergama’nın tarihi, M.Ö.7.yy’a kadar uzanır. Bugünkü Bergama’nın merkezi, eski Pergamon antik kentinin üzerinde yer alır.

KRİTERLERE GÖRE SIRALA :
 • Red Basilica Otel - Bergama

  Promosyon

  Red Basilica Otel - Bergama Promosyon ve Aktiviteler

  Otelimizde 2 gece konaklayan misafirlerimize, 1 gece akşam yemeği ikram edilmektedir. ( Akşam yemeğimiz ; 2 kişiye başlangıç , ana yemek, 2 kişiye 1 şişe içecek ve kahve ikramından oluşmaktadır.) 3 gece konaklayan misafirlerimize ise 4. gece konaklamayı veya İzmir Havalimanı - Bergama Otel transferini ücretsiz sağlamaktayız. Bu kampanyalar tercih edildiği zaman, aynı zamanda diğer iskontolar maalesef geçerli değildir.

  İşletmemiz bünyesinde faaliyetlerine başlayan Red Basilica Keşif Turları ile de gruplar için özel gezi turları oluşturmaktayız. Köy gezileri, tırmanış gibi etkinlikleri taleplere göre günlük planlamaktayız.

  15 Haziran-15 Eylül tarihleri arasında ise Bergama'ya 22 km mesafedeki Dikili-Bademli köyünden yapılan Tekne Turları ( 8 max.10 kişilik ) ile Hanımağa Koyu, Kalem Adası, Akvaryum Koyu gibi eşsiz güzellikleri görmeniz ve mavi bayraklı bu sularda serinlemeniz için rezervasyon ile organizasyonlar yapmaktayız.

  Red Basilica Otel - Bergama Otelinde <br> MasterCard için özel avantajlar uygulanmaktadır.
  Avantajlar için tıklayın

  MasterCard® Gold, Platinum, Platinum eşdegeri ve World Signia MasterCard® kredi kartı sahiplerine özel ayrıcalıklar:

  1.Konaklama indirimi (%10 ) 

- Restoran %10
  2.ve Balayı çiftlerine konaklama indirimi (%20)

  3. Belde ve Aktivite turları: %10

  4. 4 gece kal 3 gece öde

  5. 7 gece kal 6 gece öde

  6. 7 gece kal havaalanı transferi ücretsiz

  *Sitemizde MasterCard® Gold, Platinum, Platinum esdegeri ve World Signia MasterCard® Kart sahipleri için özel avantajlar uygulanmaktadır. Üye tesisin sunmuş olduğu imkanlarından yararlanabilmek için rezervasyon aşamasında MasterCard® Gold, Platinum, Platinum esdegeri ve World Signia MasterCard® avantajlarından faydalanmak istediğinizi ve ( PROMSC ) kodunu belirtiyor olmanız gerekmektedir.
  *Tesisin MasterCard® Özel Avantajları 1 Nisan 2014 tarihine kadar geçerlidir.


  *Program Detayları:  ---Rezervasyon aşamasında ve kampanya dahilinde tesise ulaşırken KucukOteller.com.tr üzerinden aradığınızı ve mutlaka ( PROMSC ) kodunun belirtilmiş olmanız gerekmektedir. Rezervasyon aşamasında veya otelde ödeme sırasında PROMSC kodundan bahsetmeyen konuklara indirim yapılmamaktadır.
  ---MasterCard® Gold, Platinum, Platinum esdegeri ve World Signia MasterCard® Otel Programı başka kampanyalar ile birleştirilemez.
  ---Rezervasyonun hiçbir aracı olmadan (örneğin acenta veya online web portalı üzerinden vs.), direkt olarak tesis aranarak yapılması gerekmektedir.
  ---MasterCard® Gold, Platinum, Platinum esdegeri ve World Signia MasterCard® Özel ayrıcalıklar programından tüm bankaların MasterCard®  Gold, MasterCard® Platinum veya eş değeri ve World Signia MasterCard®  sahipleri yararlanabilmektedir.

  Antik şehir Bergama’nın kalbinde tarihi dokuya uygun bir şekilde restore edilmiş birbirinden farklı dekorasyonu.....

  Nasıl Bir Yer? : şehirden kaçış, doğa içinde, romantik kaçamak
  Yorumlar : 1
  3.9 / 5
  Sayfası 2689 kez ziyaret edilmiş
  Otel Bu Ay Açık
  % 10 İndirim 135 TL'den itibaren