Bergama Otel Fiyatları

Bergama Otel Fiyatları; Türkiye’nin kültür turizmi açısından önemli merkezlerinden biri olan Bergama’nın tarihi, M.Ö.7.yy’a kadar uzanır. Bugünkü Bergama’nın merkezi, eski Pergamon antik kentinin üzerinde yer alır.

Bergama Otel Fiyatları için tıklayınız
Bergama Otel Fiyatları

Bergama Roma, Bizans ve Osmanlı gibi pek çok medeniyete ev sahipliği yapmış bir ilçedir. Bu sebepledir ki Bergama’da birçok farklı medeniyetin izlerini, günümüzde bile bozulmamış haliyle görebilmeniz mümkün. Kültür turizmi ile ön planda olan Bergama, her yıl dünyanın farklı yerlerinden gelen çok sayıda turisti ağırlamaktadır. Gelen tüm ziyaretçiler için ilçede konaklama tesisleri yeterli sayıda ve kalitelidir. Bergama otelleri bulundukları konum itibariyle de tarihi yerlere yakınlar. İzmir Bergama’da konaklamak istediğinizde küçük butik otellerde ya da pansiyonlarda kalabilirsiniz. Bergama otel fiyatları, gelen her turistin bütçesine hitap edecek şekilde. Bergama’da tarihle iç içe bir tatil için otel rezervasyonunuzu yaptırmakta acele edin.

 • Red Basilica Otel - Bergama

  Promosyon

  Red Basilica Otel - Bergama Promosyon ve Aktiviteler

  Otelimizde 2 gece konaklayan misafirlerimize, 1 gece akşam yemeği ikram edilmektedir. ( Akşam yemeğimiz ; 2 kişiye başlangıç , ana yemek, 2 kişiye 1 şişe içecek ve kahve ikramından oluşmaktadır.) 3 gece konaklayan misafirlerimize ise 4. gece konaklamayı veya İzmir Havalimanı - Bergama Otel transferini ücretsiz sağlamaktayız. Bu kampanyalar tercih edildiği zaman, aynı zamanda diğer iskontolar maalesef geçerli değildir.

  İşletmemiz bünyesinde faaliyetlerine başlayan Red Basilica Keşif Turları ile de gruplar için özel gezi turları oluşturmaktayız. Köy gezileri, tırmanış gibi etkinlikleri taleplere göre günlük planlamaktayız.

  15 Haziran-15 Eylül tarihleri arasında ise Bergama'ya 22 km mesafedeki Dikili-Bademli köyünden yapılan Tekne Turları ( 8 max.10 kişilik ) ile Hanımağa Koyu, Kalem Adası, Akvaryum Koyu gibi eşsiz güzellikleri görmeniz ve mavi bayraklı bu sularda serinlemeniz için rezervasyon ile organizasyonlar yapmaktayız.

  Ege Bölgesi / İzmir / Bergama
  Otel Bu Ay Açık
  Antik şehir Bergama’nın kalbinde tarihi dokuya uygun bir şekilde restore edilmiş birbirinden farklı dekorasyonu.....
  Nasıl Bir Yer? : şehirden kaçış, doğa içinde, romantik kaçamak
  Yorumlar : 1
  3.9 / 5
  Sayfası 3687 kez ziyaret edilmiş
  Son Rezervasyon Talebi 6 gün önce
  % 10 İndirim 135 TL'den itibaren
  Red Basilica Otel - Bergama Otelinde <br> MasterCard için özel avantajlar uygulanmaktadır.
  Avantajlar için tıklayın

  MasterCard® kredi kartı sahiplerine özel ayrıcalıklar:

  Red Basilicia Bergama


  Konaklamalarda %10 indirim
  veya
  4 gece kal 3 gece öde
  veya
  7 gece kal 6 gece öde…

  ---MasterCard® Özel ayrıcalıklar programından tüm bankaların MasterCard® kredi kartı sahipleri yararlanabilmektedir.

  *Sitemizde MasterCard® sahipleri için özel avantajlar uygulanmaktadır. Üye tesisin sunmuş olduğu imkanlarından yararlanabilmek için rezervasyon aşamasında MasterCard® avantajlarından faydalanmak istediğinizi ve ( PROMSC ) kodunu belirtiyor olmanız gerekmektedir.
  *Tesisin MasterCard® Özel Avantajları 1 Mayıs 2015 tarihine kadar geçerlidir.


  *Program Detayları:  ---Rezervasyon aşamasında ve kampanya dahilinde tesise ulaşırken KucukOteller.com.tr üzerinden aradığınızı ve indiriminizi almak için mutlaka ( PROMSC ) kodunun belirtilmiş olmanız gerekmektedir.
  Rezervasyon aşamasında veya otelde ödeme sırasında PROMSC kodundan bahsetmeyen konuklara indirim yapılmamaktadır.
  ---MasterCard® Üye Otel Programı başka kampanyalar ile birleştirilemez.
  ---Rezervasyonun hiçbir aracı olmadan (örneğin acenta veya online web portalı üzerinden vs.), direkt olarak tesis aranarak yapılması gerekmektedir.