Hiçbirşey Bulamadık

Listeleniyor...
×
Beyoğlu Ne Yenilir Ne İçilir?

Beyoğlu'nda Ne Yenir, Ne İçilir?   

Günün her saati canlı ve hareketli bir ilçe olan Beyoğlu’nda hemen herkesin damak zevkine uygun bir şeyler bulmak mümkün. İstanbul gibi dünyanın en önemli şehirlerinden birine geldiğinizde ister dünya isterseniz de Türk mutfağına özgü yemekler yapan pek çok restoran bulabilirsiniz.    

Beyoğlu caddelerinde yöresel Türk mutfağından yemekler yapan restoranlar da var, Uzak Doğu mutfağından lezzetler pişiren restoranlar da. İsterseniz ızgara et ürünleri yapan restoranlar isterseniz pide, kebap gibi yiyecekler yapan yerler bulabilirsiniz.   

Beyoğlu caddelerinde ya da sokak aralarında çok sayıda restoran ve eğlence mekânı bir arada. İsterseniz akşam yemeğinizi şarap eşliğinde de yiyebilirsiniz. İsterseniz hazır İstanbul’a gelmişken Boğaz kenarında bir restoranda, taze mevsim balıkları ve zeytinyağlı mezeler eşliğinde bir balık keyfi yapabilirsiniz.

Şahane bir İstanbul manzarasında, güzel bir kahvaltı etmek için Leb-i Derya iyi tercih. Hayli popüler bir mekan olmasından ötürü rezervasyonsuz gitmemek lazım.

Gazetenizi derginizi okurken güzel soğuk bir şeyler içebileceğiniz bir yer arıyorsanız orası Cihangir’deki Symrna Cafe olmalı.

Akşam yemeği için, şık atmosferi ile dikkat çeken Topaz Restoran'ı tavsiye ederiz.

“Müzik ruhun gıdasıdır” sözünden hareketle bir kaç kadeh içmek ve iyi müzik dinlemek için Tünel meydanındaki Lokal’i deneyebilirsiniz.

Daha fazla
×
Fiyat aralığı
{{Math.round(similars.filters.pricerange[0])}}
{{Math.round(similars.filters.pricerange[1])}}
Filtreler
{ $class.adwords->Write(1) }
 
{{hotel.zone}} Merkez: {{hotel.distance.citycenter.distance}} {{hotel.distance.citycenter.type.toLowerCase()}}
{{hotel.text}}
{{hotel.avarage}}
Fırsat Detayı
{{hotel.specialoffers}}
{{hotel.fiyat_min.discount}}%
indirim
Oteli incele
{{hotel.fiyat_min.total}}
{{hotel.fiyat_min.price}} TRY
Şuan Kapalı

Oteller Listeleniyor