BİLGİLERİ DOLDURMADAN ÖNCE BURAYA TIKLAYINIZ !!!

·  Site de yapılan değişiklikleri bizlere haber veriniz. 24 saat içinde kontrol edelim var ise yanlışlıkları düzeltelim .

·  Lütfen Türkçemizi doğru ve düzgün kullanalım . Türkçe harfleri ( ı, ğ, ş, ö, ü ) gibi kullanalım.

Yalikavak değil Yalıkavak yazalım.

· Yazılarınızı BÜYÜK KARAKTER YAZMAYIN! Küçük karakter yazın !

Tanıtım metni (maksimum 100 kelime yazın)

·  Buraya otelinizle ilgili KISA bir yazı yazın. Yazı uzunluğu 100 kelimeyi (7-9 satırı) geçmesin.

·  Yazdığınız yazı aynen yayınlanır. Lütfen düzgün imla ile yazınız. BÜYÜK KARAKTER yazmayın. Noktalama işaretlerine ' DİKKAT EDİN ! ' AMA EMİN DEĞİLSENİZ BİZE HABER VERİN, DÜZELTELİM .

·  Klişe yazılar yazmayınız. Mesela ‘ otelimizde minibar, klima, 18 oda vs… vardır demeyiniz ) bu özellikler hali hazırda sitede ayrı bir bölümde bulunmaktadır. Sempatik ama iddialı olmayan yazı dilini tercih edin. En iyi otel, en en gibi rekabetçi sözler yazmamaya özen gösterin. Editöryel anlatım dilini kullanmaya dikkat edin.

 

Otel Sezon: 12 ay açık iseniz 12 ay açık, değilseniz Nisan – Kasım şeklinde yazınız.

Telefon bilgileri: +90 (384) 255 5020 formatında yazınız.

Promosyon ve Aktiviteler: Bu kısımda yılın herhangi bir zamanı gerçekleştirdiğiniz çalışmaları belirtebilirsiniz. Sitemizde kendi sayfanızda yayınlanacaktır.

Otel Latitude – longitude: Bu kısım google map – harita koordinatları içindir. Google koordinatlarını siteye doğru girebilmek için http://www.maps.google.com adresine girin. Açılan sayfada beldenizin adını girin ve kendinizi haritada gösteren en yakın lokasyonu bulun. Sonra kodları bulmak için haritanın üst sağ kısmında bulunan link to this page kısmına tıklayın. Türkiye 26-45 , 36-42 enlem, boylam ve paralellerinde olduğundan bulduğunuz kodu oraya yerleştirin. Eğer yardım gerekiyor ise bize mail gönderin, biz yapalım.

Otel Komisyon oranı: KucukOteller.com.tr acentalar tarafından sürekli izlenen ve kullanılan bir sitedir. Bu yüzden kendilerine belirlemiş olacağınız komisyon miktarını bu alana belirtebilirsiniz. Komisyon vermek zorunlu değildir !

Detalı fiyatlar kısmı: Bu alanda girilmiş olan tablo üzerinde değişiklik yapabilirsiniz. Format bu şekilde kalsa iyi olur, Amerika’yı tekrar keşfetmemiş oluruz J . Eğer sizin panelinizde bu kısımda bir tablo yok ise bize info@kucukoteller.com.tr adresine detaylı fiyatlar kısmı için örnek tablo gönderirmisiniz sorgusu gönderebilirsiniz. Bizde size tablo’yu göndermiş olur, sizden tabloyu bize geri göndermenizi isteriz. İlk olarak tablo’yu biz sizin adına yerleştirmiş olur, daha sonra kendi şifrenizle sizler bu alanı yönetebilirsiniz.

 
Resim yükleme

Resim yükleme kısmı şu an için KucukOteller.com.tr tarafından yapılacaktır. Yeni resim eklemek veya eski resimlerle yer değiştirmek isterseniz ‘ butikoteller@hotmail.com ‘ adresine mail gönderiniz. Hangi resimle hangisinin değişmesini istediğinizi belirtiniz. Sitemizde 10 resim yayınlanmaktadır.