×
TR EN
Bodrum Bitez Ne Alınır?

Ne Alınır?   

Bodrum Bitez’de çarşıda ve merkezde bulunan dükkânlarda ya da açılan tezgâhlarda çok sayıda hediyelik eşya bulabilirsiniz.   

Sevdiklerinize ya da kendinize çarşıdan bir çift Bodrum sandalı alabilirsiniz. Hediyelik eşya satan yerlerden Bodrum’a veya Bitez’e özgü figürler, süs eşyaları ya da takılar bulabilirsiniz.    

Haftanın belli günlerinde kurulan semt pazarlarında, yerli halkın sattığı taze sebze ve meyvelerden satın alabilirsiniz.

Gezlong Önerisi: Bitez Poyraz El Sanatları Çarşısı. Bitez Yalısı’nda deniz kenarında kurulan çarşıda satılan tüm ürünler el sanatları ve elde imal edilmiş ürünlerden oluşuyor. Takı, aksesuar, hediyelik eşya, biblo veya el işlemeleri arıyorsanız burada bulabilirsiniz. Atelye Elizi. Atelye Elizi’de, günlük hayatta kullanıldıktan sonra arta kalan metal parçaları, nazar boncukları ve daha birçok malzeme, deri ve köseleyle buluşuyor ve farklı tasarımlarda takılar ortaya çıkıyor. Takıların dışında, aynalar ve hediyelik eşyalar da bu küçük atölyenin ürettikleri arasında.

Konaklama için Bodrum Otelleri sayfasını ziyaret ediniz.

Daha fazla
×
Fiyat aralığı
Filtreler
Bodrum Bitez Otelleri
Bodrum Bitez
The Corner Hotel’de ilk hedef müşteri memnuniyeti odaklı hizmet anlayışı ile sizler ile büyük bir aile olabilmek....
4.6
Bodrum Bitez (Merkeze 4KM)
Deniz kenarında bulunan Yalıhan Otel , 33 yıllık tecrübesi ile konuklarına huzurlu bir tatil ortamı hazırlıyor....
Bodrum Bitez
Bodrum’a ilk geldiğinizde Halikarnas Balıkçısı karşılar sizi; "Yokuşbaşı’na geldiğinde Bodrum’u göreceksin. Sanma...