Bodrum Torba Ne Yapılır?

Bodrum Torba beldesinde neler yapılır? Gezilecek ve görülecek yerler, yapılacak etkinlikler. Ören yerleri, tarihi yerler, antika pazarı.

Bodrum Torba

Bodrum Torba'da Ne Yapılır?   

Torba’nın tertemiz plajının ve berrak denizinin tadını çıkarmak için bolca yüzüp güneşlenebilirsiniz. Akşam sahil kenarındaki balık restoranlarında taze mevsim balıklarının ve mezelerin keyfini çıkarabilirsiniz.   

Bodrum merkeze gidip ister alışveriş yapabilir, ister tarihi yerleri ve müzeleri gezebilir, isterseniz de akşam bodrum’un eğlenceli gece hayatına kendinizi bırakabilirsiniz.   

Torba’da günübirlik düzenlenen tekne turlarına katılabilir, farklı koyları ve irili ufaklı pek çok adacığı keşfedebilirsiniz. İsterseniz tekneyle Didim’e bile gidebilirsiniz.    

Torba’da, Bodrum’da ve civar beldelerde bulunan tarihi ve turistik mekânları gezebilirsiniz. Bodrum Kalesi, müzeler, Lelegler’den kalma mezarlar, Mindos Kapısı gibi…   

Son yıllara kadar küçük bir köy olan Torba’da iç kesimlerde kalan köyleri keşfetmek için bir yürüyüş planlayabilirsiniz. Hem bolca fotoğraf da çekersiniz, beldenin dar sokaklarında oranın yerli halkının yaşantısına tanıklık da edebilirsiniz.   

Sahilin içine kadar sokulan çam ağaçları ile örülü Torba’da güzel bir doğa yürüyüşü da planlayabilirsiniz.

Konaklama için Bodrum Otelleri sayfasını ziyaret ediniz.