Hiçbirşey Bulamadık

Listeleniyor...
×
Bodrum-Güllük Ne Yenilir Ne İçilir?
Bodrum-Güllük Otelleri Ne Yenir İçilir? Birbirinden lezzetli yerel restoran ve mutfakları Bodrum-Güllük Otelleri kültürünün ayrılmaz bir parçasıdır

Güllük'te Ne Yenir, Ne İçilir?
    Ege mutfağının tüm özelliklerini gösteren Güllük yemeklerini, beldenin hemen her yerindeki pek çok restoranda bulabilirsiniz. İsterseniz zeytinyağlı ev yemekleri, ızgara et çeşitleri ya da pide, kebap gibi çeşitleri yapan restoranlar da var Güllük’te.
    Ama bizim önerimiz Güllük’e gelmişken deniz kenarındaki restoranlarda taze mevsim balıklarının ve çeşitli zeytinyağlı mezelerin tadına bakarak, güzel bir akı balık keyfi yapmanız. Deniz kenarındaki restoranlarda yılan balığının ve muhteşem çipura ile levreğin tadına bakabilirsiniz. Kalamardan karidese, ahtapota kadar pek çok deniz ürününü de Güllük restoranlarında bulabilirsiniz.
    Bunların dışında Güllük’te zeytinyağlı ve doğal ürünlerden yapılan yemekler yiyebilirsiniz. Yöreye özgü börülce salam, taratorlu börülce, börülce çullama, çiçek dolma, çiçek kızartması, ot haşlama, çeşitli otlardan yapılan börekler, borani, enginar dolma, çıntar kavurması, ebegümeci kavurması, tilkişen kavurması, keşkek ve çaykama gibi adıyla ve tadıyla ilginç pek çok lezzeti tadabilirsiniz.

Daha fazla
×
Fiyat aralığı
{{Math.round(similars.filters.pricerange[0])}}
{{Math.round(similars.filters.pricerange[1])}}
Filtreler
{ $class.adwords->Write(1) }
 
{{hotel.zone}} Merkez: {{hotel.distance.citycenter.distance}} {{hotel.distance.citycenter.type.toLowerCase()}}
{{hotel.text}}
{{hotel.avarage}}
Fırsat Detayı
{{hotel.specialoffers}}
{{hotel.fiyat_min.discount}}%
indirim
Oteli incele
{{hotel.fiyat_min.total}}
{{hotel.fiyat_min.price}} TRY
Şuan Kapalı

Oteller Listeleniyor