Küçük Oteller Sitesi'ne Hoş geldiniz...

İzim Bozada ile Türkiye’nin En Güzel Küçük ve Butik Otellerinden Bazılarını KucukOteller.com.tr Sitesi ile Keşfedin!

 

KucukOteller.com.tr sitesi, İzim Bozada tarafından kurulmuş olan ve Turkiye’nin güzelliklerini siz konuklarına sunma amacı taşıyan bir blog tatil sitesidir.

 

İzim Bozada; yıllarca Türkiye'yi dolaşarak keşfetmiş olduğu bu sıradışı konaklama yerlerini, butik otelleri, küçük otelleri, hip tarzında ki yerleri ve konuk evlerini tanıtmak ve kullanıcıların beğenisine ve bilgisine sunmak için 2004 yılında www.kucukoteller.com.tr sitesini kurmuştur.

 

Internet'te kalifiye ve özgün bir rehberin yaratılması ve benzersiz güzellikteki bu tesislerin, sitemiz aracılığı ile özellikle tüm dünya çapında çok daha geniş bir pazara hitap etmesi sağlanmakta, çeşitli yerli yabancı editör, seyahat uzmanı, blogger ve kuruluşlarla işbirliği yapılmaktadır. Bu işbirlikleri sonucunda Türkiye'nin bu özellikli tesisleri yabancı dergi ve gazetelerde haber yapılmakta, Türk turizmi ve Türkiye tanıtımı adına faydalı çalışmalar gerçekleştirilmektedir.

 

Internet dünyası’nda büyüleyici butik ve küçük otelleri, konuk evlerini tanıtmak… 

KucukOteller.com.tr sitesi, tesis ve otellerin her türlü bilgilerini, fotoğrafları ile gerçeklere dayalı bir şekilde sunmaya azami dikkat göstermektedir.

 

Otellerin Seçimi… 

 

Oteller, İzim Bozada tarafından bizzat gezilerek, görülerek seçilmekte ve davet usulu ile KucukOteller.com.tr sitesine üye olmaya davet edilmektedir. Seçim yapılırken beş geniş kriter bu temel alınmaktadır:

 

Küçük boyut (Tercihen 50 odanın altında olması); Karakter (Mimari, zevkli iç dekorasyon, ve detaylara verilen onem); Atmosfer (Samimi ve sıcak karşılama, ideal olarak sahibi veya bir aile tarafından işletilme koşulu); Özellikler (Ferahlık ve hizmetin yüksek düzeyi, alınan hizmet ile ödenen paranın makul değer oranı); ve Yer (Çekici, makulce sakin ve huzurlu bir ortam olması).

 

izim bozada ile ilgili görsel sonucu

 

İzim Bozada ile Tanışın!

 

Turkiye’de yolculuk yaparak yeni yerler keşfetmekten şevk duyan, gezgin ruhlu seyyah bir blogger ve seyahat editörü.

Bir misyon dahilinde; Turkiye icinde ve yurtdışında bu özel karakterdeki yapıları daha iyi tanıtıp, gezginlere daha iyi bir deneyim sunmak, özel konukların bireysel tatil ihtiyaçlarına cevap oluşturabilecek bir ortam yaratmak, Turk turizmine büyük katkılar sağlamak amacıyla kurulmuş ve bu anlayışla faaliyetine devam etmektedir.

Not olarak düşmek gerekirse; Küçük Oteller Sitesi bir rezervasyon sitesi değil, tanıtım ve paylaşım sitesi olarak hizmet vermektedir.

 

Herşeyden ziyade, yolculuk yapmayı ve seyahat etmeyi seviyorum. Gezdiğim ve gördüğüm yerlerin tarihini ve karakterini temsil eden ve yansıtan otelleri, şişirme veya yapmacık bilgilerle ve özelliklerle donanmış yerlere tercih ediyorum. Bu yüzden, Fethiye’de değirmenleri, deniz fenerleri veya ormanın içerinde ahşap ev otelleri Bodrum’da tasarım otelleri, Ağva’da nehir evi otellerini, Kaş’ta ve Kalkan’da kayalıkların üstüne kurulmuş villa otellerini, Sultanahmet’te Tarihi konakları gibi yörelerin sembolü olmuş ve ruhunu yaşatmayı başarmış yerleri yayınlıyorum.

 

Site üzerinden tesisler hakkında daha fazla bilgi bulabilirsiniz — Otellere ait website adresi, telefon, ev sahibi veya irtibat kişi ve e-posta adresini öğrenebilir, her otelin isminin altında yol haritasını bulabilir, otellere ait fotoğraflara tıklayarak resimleri görebilir, veya otelin web sitesine girip kendi sitesi üzerinden tesis veya otel’i tanıyabilirsiniz.

 

Sitemizde standartlaştırılan zincir otelleri bulamayacaksınız. Biz, cazibe ve karaktere sahip olan otelleri tercih ediyoruz. Profesyonellik ve hizmetlerini taahhütleri ile bütünleştiren yerleri benimsiyoruz, ve ayrıca ödemiş olduğunuz paranın karşılığına değecek yerleri temsil ediyoruz. Bizler, bir otelin yerinin ve bulunduğu coğrafya’nın onun sunduğu konfor kadar önemli olduğuna inanıyoruz.

Danışmak istediğiniz bir tatil yeri olursa bize danışabilirsiniz. Zaten yaptığımız iş bu, ayrıca sorularınıza verdiğimiz yanıtlardan ücret almıyoruz:)))

Sevgiler ve Iyi Tatiller...

 

 

izim bozada ile ilgili görsel sonucu

 

Izim Bozada - Gezgin ve Doğasever


KucukOteller.com.tr
:

Tel: +90 212 236 6100, Fax: +90 212 381 6343
E-mail: info@kucukoteller.com.tr

Üyelik için tıklayın