Hiçbirşey Bulamadık

Listeleniyor...
×
Kapadokya Otelleri

Kapadokya Otelleri bölgenin mistik havasını misafirlerine olduğu gibi yansıtırken, yılın her döneminde yerli ve yabancı çok sayıda turiste ev sahipliği yapıyor.

Her mevsim hizmete açık olan ve hizmet kalitesiyle dünya çapında fark yaratan Kapadokya otelleri, peribacalarına ya da kayalara oyulan odalardan oluşuyor. Birçoğu da önceden bölgede yaşayan Rumlardan kalan eski taş konakların otele dönüştürülmesi ile oluşmuş. Kapadokya’daki bazı otellerde bölgeye özgü oniks taşlarından yapılan mimariye de tanık olabilirsiniz. Hangi Kapadokya otelini seçerseniz seçin, bölgenin kültürel dokusunu fazlasıyla hissedeceksiniz.

Yeni inşa edilen Kapadokya otelleri de bölgenin yapısını bozmamak için çaba sarf etmişler. Doğal yapılarını neredeyse yüzlerce yıldır korumayı başarmış Kapadokya otellerinde, mistik havanın yanında bugünün modern imkânlarını da bulabilirsiniz. Mağara odanızın içindeki jakuzi veya internet bağlantısı ilginç bir hava yaratacak. Bölgedeki oteller genelde butik veya küçük otel şeklinde hizmet veriyor. Kayaların ve bölgenin doğal yapısına zarar vermemek için de oda sayıları biraz az. 

İlkbahar ve Sonbahar mevsimleri gezmenin en keyifli olduğu zamanlarıdır Kapadokya’nın. Fakat bize göre kışın karlar altında ayrıca gidip görmeli ve kalmalısınız derim. Siz de bu yıl tatilinizi Kapadokya otellerinde misafir olarak geçirmek istiyorsanız, sitemizdeki Kapadokya otelleri sayfasına göz atabilirsiniz. Uygun fiyat seçenekleri ve rezervasyon imkanları ile Kapadokya otelleri size güzel bir tatil fırsatı sunuyor…

Daha fazla
×
Fiyat aralığı
{{Math.round(similars.filters.pricerange[0])}}
{{Math.round(similars.filters.pricerange[1])}}
Filtreler
{ $class.adwords->Write(1) }
 
{{hotel.zone}} Merkez: {{hotel.distance.citycenter.distance}} {{hotel.distance.citycenter.type.toLowerCase()}}
{{hotel.text}}
{{hotel.avarage}}
Fırsat Detayı
{{hotel.specialoffers}}
{{hotel.fiyat_min.discount}}%
indirim
Oteli incele
{{hotel.fiyat_min.total}}
{{hotel.fiyat_min.price}} TRY
Şuan Kapalı

Oteller Listeleniyor