×
TR EN
Kastamonu Otel Fiyatları

Batı Karadeniz’in en güzel şehirlerinden biri olan Kastamonu; denizi, kumsalı, yeşili ve tarihi ile her yıl pek çok turistin ziyaret ettiği bir şehir. Kastamonu otel fiyatları ise oldukça uygun seçenekler sunuyor.

Yazın denizin keyfini çıkarabileceğiniz, kışın kayak yapabileceğiniz, bahar aylarında ise yeşilin tadına varacağınız bir kent Kastamonu. Tarihimizde ise Şapka ve Kıyafet İnkılâbı’nın yapıldığı şehir olarak yazılı. Her yıl çok sayıda turisti misafir eden Kastamonu otelleri ise kaliteli ve konforlu hizmetten ödün vermeden uygun fiyat seçenekleri ile dikkat çekiyorlar. Kastamonu butik otelleri genellikle şehir merkezinde, deniz kenarında ya da dağ eteklerinde konumlanmışlar. Hangi Kastamonu otelini seçerseniz seçin harika bir manzaranız olacak. Kastamonu otelleri genellikle Osmanlı zamanında kalan eski ahşap konakların restore edilmesi ile hizmete açılmış. Yeni inşa edilen Kastamonu otelleri yörenin geleneksel mimari yapısına uygun olarak düzenlenmiş. Kastamonu otelleri kış ve sonbahar aylarında daha yoğun hizmet veriyor. Kastamonu otel fiyatları ise belli dönemlerde farklılık gösterse de genellikle uygun seçenekler sunuyor misafirlerine. Siz de bu sonbaharda güzel bir Kastamonu tatili geçirmeyi planlıyorsanız zevkinize ve bütçenize en uygun Kastamonu otelini ve Kastamonu otel fiyatlarını sitemizden görebilirsiniz.

Daha fazla
×
Fiyat aralığı
Filtreler
Kastamonu Otelleri
4.5
Fırsat Detayı

8 Haziran tarihine kadar telefon ile yapılacak konaklamalarda %20 indirim uygulanıyor. İndirimlerden yararlanabilmek için son rezervasyon tarihi 15 Şubat. Özel günler hariçtir.

Kastamonu Merkez (Merkeze 200M)
Kastamonu’nun tarihi kent merkezinde bulunan 150 yıllık Uğurlu Konakları, aynı bahçe içinde yer alan iki binada 25...
130 TL Rezervasyon
4.3
Fırsat Detayı

Balayı Çiftlerine Özel
Odaya şarap ikramı
Oda süslemesi
Gül yaprakları ile süsleme
Odaya meyve sepeti ikramı

Kastamonu Merkez
Kastamonu Daday İlçesinde Kelebek Vadisi ne Kurulu olan İksir Resort Town “Her gün yeniden doğmak” için tüm...
4.8
Kastamonu Merkez
Kastamonu Kadıoğlu Konak ; 150 yıllık tarihi, 14 odası, sofaları ve bahçesiyle ama hepsinden önemlisi birlikte...