Hiçbirşey Bulamadık

Listeleniyor...
×
Kekova Gezilecek Yerler
Kekova Otelleri beldesinde gezilecek ve görülecek yerler, tarihi mekanlar, restoranları ve küçük otelleri hakkında bilgilere ulaşabilirsiniz.

Kekova'da Nereye Gidilir?
    Kalesi Ortaçağ’da kullanılan Simena Antik Kenti’ni gezebilirsiniz. Tapınak, mezarlar ve 300 kişilik antik tiyatrosu günümüze kadar gelebilen ender eserler arasında.
    Demre ilçesinde bulunan Myra Antik Kenti’ni görebilirsiniz. Likya dönemi kaya mezarları, Roma ve Bizans döneminden kalan eserler, tiyatro ve kalıntılar gerçekten de görülmeye değer. Kent, Bizans döneminde hem dini hem de siyasi yönden oldukça önemliymiş. Üstelik ünü artık ülkemiz sınırlarını da aşmış. Pek çok yabancı turistin, bu eserleri görmeye geldiğini, siz de göreceksiniz.
    Bölgenin en güzel beldelerinden biri olan Kaş ve Kalkan’a gidebilir ve bir gününüzü buralarda geçirebilirsiniz. Gerçekten de görülmeye değer güzellikte beldeler. İsterseniz Kaş ve Kalkan’da tekne turuna çıkabilirsiniz.
    Günübirlik tekne turlarına katılarak M.Ö. 5. Yüzyıldan günümüze kadar ulaşan Kekova Batık Şehri’ni gezebilirsiniz. Arkeolojik kalıntıların çok fazla olduğu ve su altı arkeolojisi bakımından oldukça önemli bir yer olan Tersane Koyu’nu görebilirsiniz. Üçağız ve Kale Köyü gezebilir, bolca fotoğraf çekebilirsiniz.

Daha fazla
×
Fiyat aralığı
{{Math.round(similars.filters.pricerange[0])}}
{{Math.round(similars.filters.pricerange[1])}}
Filtreler
{ $class.adwords->Write(1) }
 
{{hotel.zone}} Merkez: {{hotel.distance.citycenter.distance}} {{hotel.distance.citycenter.type.toLowerCase()}}
{{hotel.text}}
{{hotel.avarage}}
Fırsat Detayı
{{hotel.specialoffers}}
{{hotel.fiyat_min.discount}}%
indirim
Oteli incele
{{hotel.fiyat_min.total}}
{{hotel.fiyat_min.price}} TRY
Şuan Kapalı

Oteller Listeleniyor