Kızıl Çukur'un Sırrı

  Kızıl Çukur - Uyku Tulumu Tur Org.jpg

PROGRAM

(K)ahvaltı (Ö)ğle (A)kşam yemekleri
Gün 1: Sizi Kayseri havaalanında karşılıyor ve otelimize transfer olup yerleşiyoruz. Konaklama Kapadokya
Gün 2: Kahvaltıdan sonra Uçhisar Kale'sini ziyaretle başlayan yürüyüşümüz Güvercinlik vadisinden inerek Göreme Kasabası'na oradan da Avanos istikametine devam eder. Kızılçukur’un yukarısında mükemmel bir manzaraya ulaşır. Buradan minibüs ile transfer olunabileceği gibi bu güzelliklerin arasında yürümeye doyamayan katılımcılarımız, yaklaşık 1 saat 15 dakika sonra Çavuşin Kale’sine ulaşabilirler. Buradaki bulunan St. Jean Baptise Kilisesi’ni (bölgenin en eski kilisesi 6.yy dan kalma) ziyaret ettikten ve günün geri kalanı için güç topladıktan sonra Paşabağları’na doğru devam eden yürüyüşümüz, Zelve açık hava müzesine dek sürer. Dileyen misafirlerimiz için, aralarda otele servis verebiliyoruz. Akşam hali kalan misafirlarimiz ile bölgedeki Türk gecesi eğlencelerinden birine katılabiliriz.
Gün 3: Sabah kahvaltıdan sonra Kızılçukur vadisine bir gizemi çözmek için yola çıkıyoruz. Macera Oyunumuz gerek içeriği olsun gerek ise kugulaması olsun sizlere bambaşka bir Kapadokya deneyimi yaşatacağına eminiz. İçeriğindeki şifreler,tırmanma ipleri, tunnel geçişleri, anahtarları gizil kiliseler ve tırmanmaya doyamıyacağınız kadar peri bacası sizleri bekliyor. Keyifli maceralar. Gün sonunda otelimize geri dönüyoruz. Günün yorgunluğunu atmak için ilgilenenler için bir hamam sefası yapıyoruz. Konaklama Kapadokya.
Gün 4: Sabah kahvaltımızdan sonar turumuzun noktalanacağı Kayseri havalanına doğru yola çıkıyoruz.

Fiyata Dahil Olanlar
 • Tur boyunca tüm transferler
 • Tüm konaklamalar
 • Göreme Açık Hava ve Zelve girişleri
 • Tur boyunca ihtiyaç ve sorularınızda size yardımcı olmak için tur lideri
 • Yürüyüşler sırasında konuarında uzman, bölgeyi tanıyan ve lk yardım eğitimli doğa rehberleri
Fiyata Dahil Olmayanlar
 • Kayseri Havalimanı'na ulaşım
 • Promramda yazılı olanalr dışında müze ve ören yeri girişleri
 • Odalarda tek kişi konaklama farkı
 • Kişisel harcamalar
 • İçecekler
 • KDV
 
Büyüleyici güzellikteki doğal oluşumları ve tarih öncesine dayanan yerleşimi ile hepimizin tanıdığı Kapadokya bölgesinde farklı bir hafta sonu geçirmek isteyenler için bölgenin tarihini, doğal güzelliklerini ve yerel yaşamını keyifli yürüyüşlerle birleştiren bir haftasonu planladık. 2 tam günlük kısa programda Kapadokya'nın turist kalabalığının uzağında, bölgenin tarihi kadar güncel yaşamına da tanık olacağınız iç bölgelerinde geçen aktif olduğu kadar keyfine ve rahatına düşkün katılımcılarımız için bir gezi planladık. Akşamları ise bir tatilden beklediğiniz tüm rahatlığı yöresel mimari ve doğal yapı ile sizi şımartmak için birleştirmiş butik pansiyonlarımızda konaklayabilirsiniz.

ZORLUK DERECESİ

III-IV: Turumuz her yaştan ve seviyeden katılımcıya uygundur. Macera Oyunumuz için fiziksel bir engelinizin olmaması gerekmektedir.

AKTİVİTELER

Yürüyüş – Keşif – Kültür – Fotoğraf – Doğa – Şarap tadımı – El sanatları

DESTİNASYONLAR

Kayseri – Ürgüp – Uçhisar – Zelve – Mustafa Paşa (Sinasos) – Kayseri

KONAKLAMA

Otel 3 Gece

KATILIMCI SAYISI   

Minimum   18
Maksimum   8
 
Kızıl Çukur - U.T.jpg

Kapadokya- Uyku Tulumu Turiizm Organizasyon.jpg

Kızıl Çukur'un Gizemi - U.T..jpg

Şifrelerin Çözülmesi - U.T..jpg

Takım Ruhu - Uyku Tulumu.jpg

Tırmanış - U.T..jpg