Küçük Oteller Plus+

Sitemizde bazı otellerin sayfasında Plus+ logosu gördüğünüzde, bu otellerin hizmet standartlarının en yüksek seviyede olduğunu göreceksiniz.

Otelleri Görmek için: http://www.kucukoteller.com.tr/tag-kucuk-oteller-plus

Türkiye’nin güvenilir Küçük Oteller sitesi / KucukOteller.com.tr editörleri olarak bünyemizde topladığımız tüm otellerde bizzat konaklamaya, hizmetlerini deneyimlemeye, ardından servis, kalite, vs. gibi konularda belirlediğimiz kriterlerimize uygunluklarını saptayıp beğeninize sunmaya özen gösteriyoruz. Sitemizde yayınlanan tüm otellerin belirli bir standartta olmalarına gayret gösterdiğimiz çalışma sistemimizde KucukOteller.com.tr Ailesinden bir otel;

Eşsiz, samimi ve özel bir lokasyona sahiptir. Size tarzı, atmosferi ve çizgisi belli özel bir konaklama vaadeder.

Kendine has bir stili vardır. Mimarisinden dekorasyonuna kadar stil sahibi, otantik olsa bile günümüze dair hiçbir eksiğinizin olmayacağı, iddiasını gözünüzü boyamadan sunan, atmosferine uygun düzenlenmiştir.

Romantik, çekici ve hayallerinizin ötesinde bir deneyim sunar. Odalarındaki şömine, jakuzi, manzara,vs. gibi muhteşem detaylarla sevdiğinizle unutulmaz bir tatil yaşamanızı sağlar.

Sizi şıklığın ve konforun içerisinde rahat hissedeceğiniz ve dilediğiniz gibi ağırlar. En lüks çizgide bile kendinizi samimi bir ortamda hissedersiniz.

İçten, kişiye özel ve saygılı bir hizmet anlayışına sahiptir. Karşınızda sizin hizmetiniz uğruna oldukça formal bir edada mesafeli bir personel yerine, bunu size hissettirmeden saygı ve samimiyetle sunabilecek bir kaliteye sahiptir.

Ücrete değer bir tatil sunar. Ücreti yüksek veya düşük ne olursa olsun size verdiğiniz ücretin hakkını verecek bir deneyim sunar.

Küçük Oteller Plus+ Otel Kriterleri:

Otellerde Mutlaka Olması Greken Kriterler:
RUH VE  KENDİNİ İYİ HİSSETME ALGISI, HİZMET KALİTESİ, İŞLETME KALİTESİ,
BİNA KALİTESİ, ALTYAPI KALİTESİ, DEKORASYON KALİTESİ, İLETİŞİM KALİTESİ, İŞLETME SAHİBİNİN KALİTESİ VE GÖRGÜSÜ, OTELİN KONUMU, OTELİN İMAJI

Oda büyüklüğü: En az 30 m2


Özellikli Banyo ve Duş


Saç kurutma makinası
1 şişe su ( complimentary )
Bavul koyma yeri


Havlular
:

2 adet baş havlusu


2 adet vücut havlusu veya 2 adet bornoz


1 adet ayak havlusu
2 adet terlikBukletler

1 adet sabun – Standart bir sabun olmamalı. Sıvı sabun olacak ise marka olmalı.


Şampuan


Duş jeli


Vücut losyonu


1 adet diş bakım seti


1 adet saç bonesi


1 adet dikiş seti


1 adet çekecek


1 adet kirli torbası
Kuş Tüyü ve Normal yastık

Güvenlik:
Safe Box