×
TR EN
Olimpos Ne Yapılır?

Müze boyutundaki Roma Hamamları’nı görebilirsiniz.Mezartaşları ilginizi çekecektir. Müzenin önünde ise Çal Dağ’ından çıkan dünyada eşi benzeri bulunmayan Pamukkale var buraya gidip ziyaret edebilirsiniz.Tepede yer alan Roma mimarisi tarzındaki tiyatroyu görebilirsiniz.

Önemli bir doğalgaz kaynağı olan Çıralı Köyü yanındaki Yanartaş'a mutlaka gitmeli ve doğanın bu müthiş an'ına, taşların arasından çıkan alevlere tanıklık etmelisiniz.

Olimpos'ta Ne Yapılır? Olimpos gibi doğanın kucağında bir tatil beldesinde, sabahın ilk ışıkları ile birlikte Milli Park’ta güzel bir yürüyüş yapabilirsiniz. Yürüyüşün hemen ardından organik ve muhteşem bir sabah kahvaltısı ile güne başlamalısınız. İsterseniz bu kahvaltınızı Uluçınar beldesinde de yapabilirsiniz. Hem çınarların gölgesinde bir kahvaltı güzel olacaktır. Sonrasında Uluçınar’da gezmelisiniz. Gün içinde Olimpos’ta gezebilirsiniz. Denize girebilir ve denizin, güneşin tadını çıkarabilirsiniz. Çıralı’ya gidebilirsiniz. Sahilde caretta carettalar seyrederken güneşlenebilirsiniz. Yakınlardaki Yanartaş’a gidebilirsiniz. Günü birlik tekne turlarına katılarak Ceneviz ve Sazak Koyları’nı görebilir, gizli kalmış koyları keşfedebilirsiniz. Dalış, kano, su kayağı gibi sporları yapabilirsiniz. Kaya tırmanışı yapabilirsiniz. Fotoğraf çekebilirsiniz. Bey Dağları Milli Parkı’nda cip safari yapabilirsiniz. Akşamları güzel bir balık ziyafetinden sonra soluğu Olimpos’un, eğlencenin doruğa çıktığı barlarında ve gece kulüplerinde alabilirsiniz.

Daha fazla
×
Fiyat aralığı
Filtreler
Olimpos Otelleri
4.4
Olimpos (Merkeze 2KM)
Dünyanın baş döndüren ritmine inat, sakinliğiyle kalbini ormana açmış bir tatil evi Daphe House. Yüksek taş...
4.6
Fırsat Detayı

Balayı Çiftlerine Özel
Oda süslemesi
Mum ışında akşam yemeği
Gül yaprakları ile süsleme
Odaya meyve sepeti ikramı

Olimpos
FENG SHUI İLE HUZURLU BİR TATİL Hotel 212’nin en önemli özelliklerinden biri dünyaca ünlü Feng Shui ustası Yap...
Şuan Kapalı Rezervasyon
Fırsat Detayı

Balayı Çiftlerine Özel
Odaya şarap ikramı
Gül yaprakları ile süsleme
Odaya meyve sepeti ikramı

Olimpos
Likya Evleri yaz, kış hizmet vermekte. İşletme portakal, limon, palmiye, hurma ve değişik ağaç çeşitlerini...
Şuan Kapalı Rezervasyon