Rezervasyon Şartları

Rezervasyonunuz hakkında ;

*Rezervasyon talebiniz bizlere ulaştığı gibi, üye olan otelimiz ile irtibata geçilip müsaitlik durumu kontrol edilir ve bu aşamadan sonra yer bulunduğu taktirde 48 saat için ön rezervasyonunuz sizin adınıza yapılır. Aynı zamanda isterseniz sizlere araba kiralama, uçak bileti veya bulunduğunuz bölge ile ilgili rehberlik hizmeti, tur ve gezi programı hizmeti de sağlanır.

Rezervasyonu Onaylamanız :

*Belirtmiş olduğunuz tarihlerde rezervasyonunuzu garantilemek için ( Belirtilen konaklama tarihleri, konaklama şartları, hizmetler ve fiyatlar ), otel rezervasyonunuzu veya seçtiğiniz toplu paket tatil rezervasyonunuzu onaylamanız istenecektir. Rezervasyonunuzu gerçekleştirebilmemiz için toplam rezervasyon ücretinin yarısını depozito olarak belirtilen banka hesaplarımıza veya kredi kartı ile yapabilirsiniz.  Geri kalan konaklama tutarını otel’e vardığınızda yapacaksınız. Ön ödemenizin bize ulaşmasını takriben tarafımızdan sizlere rezervasyon detaylarınızla ilgili konfirmasyon mail’i gönderilecektir.

Ödeme Tipleri:

*KucukOteller.com.tr ödemelerde visa veya master kredi kartlarını kabul etmektedir. Ayrıca mail order form veya banka hesap numaralarımıza da havale yapabilirsiniz.

İptal Koşulları:

*Rezervasyonuzu iptal ettirdiğiniz taktirde, geri ödenecek olan iade miktarı hangi süreler içerisinde iptal ettirdiğinize göre değişecektir.

1- Otel’e giriş tarihinden 30 gün öncesine kadar iptal etmeniz durumunda ödemiş olduğunuz depozitoyu geri ödeyeceğiz; fakat toplam konaklama tutarının %10’unu işlem ve masraflar bedeli olarak alacağız.

2- Otel’e giriş tarihine 15 gün kala yapılan iptallerde ödemiş olduğunuz kaparo’nun yarısı iade edilmemektedir.

3- 15 gün veya daha az bir sure kala yapılan rezervasyon iptallerinde yatırmış olduğunuz kaparo iade edilmeyecektir. 

*Not: Rezervasyon şartları pansiyon ve butik otellerin az miktardaki oda sayıları göz önünde bulundurularak ve en ufak bir rezervasyon iptalinde bile onları zor durumda bırakmamak için belirlenmiştir. Anlayışınız için şimdiden teşekkur ederiz.

 *Bizlere yapmış olduğunuz rezervasyon taleplerinizin kesinleşmesi için en geç 2 iş günü içinde ekteki ödeme formunun doldurulması toplam rezervasyon tutarının hesabımıza yatırılması ve banka dekontunun +90 212 279 35 84 numarasına fakslanması rica olunur. 

* Kalan miktar misafirin giriş günü nakit veya kredi kartıyla otel tarafından alınacaktır.

* Check in saati 15:00 dir.

* Check out saati 12:00 dir. 

KucukOteller.com.tr Sitesi rezervasyon, rehberlik ve oto kiralama dahil çeşitli acente hizmetlerinde Uyku Tulumu Turizm Organizasyon ve Seyahat Acentası yetkilidir.