Safranbolu - Geçmişe yolculuk

  Safranbolu2.jpg

PROGRAM

(K)ahvaltı (Ö)ğle (A)kşam yemekleri
Gün 1: İstanbul’da belirlenen noktalarda buluşup, Safranbolu’ya doğru hareket ediyoruz. Yolumuz üzerinde verceğimiz molalar ile keyifli ve serüven dolu yolculuk başlıyor. Öğlen yemeğini yolda alıyoruz. Safranbolu’ya vardığımızda ilk işimiz odalarımıza geçip yolculuğun yorgunluğunu atıp Safranbolu’yu keşife çıkıyoruz. Konaklama Safranbolu.
Gün 2: Kahvaltı sonrası rehberimiz ile buluşuyoruz. Kendisinin ilginç ve renkli kişiliği ile pekiştirilmiş bu turumuzda tarihe bir yolculuk yapacağız. Öğle yemeği için vereceğimiz moladan sonra turumuz görülmesi gerektiğine inandığımız Yörükler Köyünde devam etmekte. Gün sonunda otele transfer ve serbest zaman. Konaklama Safranbolu.
Gün 3: Yeni bir sabaha ve güne merhaba... Bugun eve dönme zamanı. Fakat Uku Tulumu bu ırsatı kaçırmamak namına.. otelden çıkışımızı yaptıktan sonra Karadeniz’in eşsiz incisi Amasra’ya doğru yola çıkıyoruz. Küçük bir geziden çok o inanılmaz balık sofrası hala gözlerimizin önünde.... Öğle yemeğinden sonra Istanbul’a doğru yola çıkıyoruz. İyi yolculuklar...

Fiyata Dahil Olanlar
 1. Tur boyunca tüm transferler
 2. Tüm konaklamalar
 3. Yol hariç tüm yemekler
 4. Tur boyunca ihtiyaç ve sorularınızda size yardımcı olmak için tur lideri
 5. Geziler sırasında konularında uzman, bölgeyi tanıyan rehberler,
 6. Müze ve Örenyeri giriş ücretleri
 7. Kısaca herşey dahil
Fiyata Dahil Olmayanlar
 1. Tek kişi konaklama farkı
 2. Kişisel harcamalar
 3. İçecekler
 4. KDV
 
Geçmişe yolculuk olarak da görebileceğimiz, 3,000 yıla yaklaşan tarihi ve Batı Karadeniz'in güzel doğasının bir araya gelmesiyle ortaya çıkan, bu güzelim beldede sizlerle birlikte tadı damağımız da kalacak cazip, farklı ve son derece dinlendirici bir tatil geçirmek üzere Safranbolu’ya yola çıkıyoruz. UNESCO tarafından dünyadaki en önemli kültürel unsurların tanıtımı ve korunması amacıyla oluşturulan “Dünya Miras Listesi” içerisinde var olan, geleneksel Türk yaşamına ilişkin maddi ve manevi değerleri bünyesinde barındıran Safranbolu’ya hoşgeldiniz. Uyku Tulumu ekibi olarak siz değerli katılımcıları için düzenlediğimiz bu organizasyonunda sizlere yardımcı olmaktan memnuniyet duyuyoruz.

ZORLUK DERECESİ

II: Her yaştan katılımcıya açıktır.

AKTİVİTELER

Kültür, doğa, tarih, fotoğraf

Süre:

 3 Gün  

DESTİNASYONLAR

İstanbul - Safranbolu - Amasra - İstanbul

KONAKLAMA

Pansiyon 2 Gece
Konak 2 Gece

KATILIMCI SAYISI   

Minimum   6
Maksimum   14
Safranbolu1.jpg

Safranbolu3.jpg

Safranbolu4.jpg

Safranbolu5.jpg

Safranbolu6.jpg