×
TR EN
Sapanca Butik Otelleri ve Küçük Otelleri

Büyükşehirlere yakın konumu ve Sapanca Gölü’nün doğal güzellikleri ile Sapanca son yıllarda çokça tercih edilen bir tatil bölgesi. Misafirlerini en iyi şekilde ağırlamak içinse bölgede çok sayıda Sapanca oteli bulunuy

Yılın her dönemi çok sayıda turiste ev sahipliği yapan Sapancada çok sayıda Sapanca oteli bulabilmeniz mümkün. Sapanca otelleri genellikle küçük ve butik otel tarzında hizmet veriyorlar. Sapanca butik otellerinin pek çoğu da aile işletmesi. Dost ortamında ağırlıyorlar misafirlerini. Sapanca butik otellerinde konakladığınızda harika ve doğal ürünlerden oluşmuş bir kahvaltı ile güne başlıyorsunuz. Zaten yeşillikler içinde konumlanmış ve muhteşem göl manzaralı Sapanca butik otelinizde bol oksijen ve güzel bir sabah kahvaltısı sizi harika hissettirecek. Sapanca’da yapacağınız çok sayıda etkinlik de var. Göl kenarında yürüyüşe çıkabilirsiniz ya da bisiklet sürebilirsiniz, öğle yemeğinizde balığınızı harika bir Sapanca restoranında ve göl manzarasına karşı yiyebilirsiniz, Sapanca Gölü’nde yapılan su sporlarını deneyebilirsiniz, Maşukiye ve Kartepe gibi yakın diğer turistik beldeleri ziyaret edebilirsiniz, beldedeki mağazalardan yöreye özgü bitkiler ya da hediyelik eşyalar satın alabilirsiniz. Dönemlere göre farklılık gösteren Sapanca butik otellerinin fiyatları da oldukça uygun. Hemen her bütçeye uygun bir Sapanca butik oteli var. Siz de uygun fiyat seçenekleri ve rezervasyon olanakları ile Sapanca butik otellerini sitemizden görebilirsiniz.

Daha fazla
×
Fiyat aralığı
Filtreler
Sapanca Otelleri
4.2
Fırsat Detayı

8 Haziran tarihine kadar telefon ile yapılacak konaklamalarda %20 indirim uygulanıyor. İndirimlerden yararlanabilmek için son rezervasyon tarihi 15 Şubat. Özel günler hariçtir.

Sapanca (Merkeze 2KM)
Çayır Çimen Tatil Evleri otel konforuyla ev sıcaklığının birleştiği, 20 deluxe villadan oluşuyor. Esin kaynağını...
457 TL 329 TL Rezervasyon
28% indirim
4.6
Fırsat Detayı

2 gece ve uzeri konaklamalarda %10 indirim

Sapanca (Merkeze 1KM)
Beta Home Gölevi İstanbul’a sadece 1 saat uzaklıkta, 6'şar kişilik özel 3 villalarda arkadaşlarınızla geçireceğiniz...
400 TL Rezervasyon
Sapanca
KedikayaHotel, Sapanca Gölü'ne 1 km. mesafede Kırkpınar mevkiinde bulunmaktadır. Yılın oniki ayı hizmet vermektedir....
Sapanca
Sapanca'nın merkezine 2 km uzaklıkta yer alan Sapanca 105, ağaçlarla çevrili yemyeşil bir bahçe içinde kurulu....
Sapanca (Merkeze 8KM)
Muhteşem bir doğaya sahip olan Sapanca Bölgesi’nde yer alan Taşev Otel, misafirlerine huzur verici bir tatil...
4.4
Sapanca (Merkeze 4KM)
Villa Kırkpınar Aparts, Samanlı Dağları'nın eteklerinde, Sapanca'ya 4 km, Sapanca Gölü'ne ise sadece 5 dakika...