×
TR EN
Sapanca Otel Fiyatları

İstanbul, Bursa gibi büyükşehirlere yakın konumda bulunan, doğal güzellikleri ve muhteşem manzaralı gölü ile Sapanca, misafirlerini kaliteli otellerinde ağırlıyor. Sapanca otel fiyatlarının uygun seçenekleri ise misafirlerin bütçesini de memnun ediyor.

Son yıllarda giderek artan bir turizm potansiyeline sahip olan Sapanca, yaz turizminin de önde gelen mekanlarından biri olmuş durumda. Ancak bize sorarsanız Sapanca’nın en güzel zamanları ilkbahar ve sonbahar ayları. Sanki o zaman doğanın güzellikleri bambaşka bir hal alıyor Sapanca’da. Sanki Sapanca Gölü bir başka manzaraya bürünüyor. Sapanca otelleri ise genellikle göl kenarında konumlanmışlar. Tüm yıl hizmete açıklar ve oda kahvaltı ya da yarım pansiyon hizmet veriyorlar. Her dönem hizmete açık olmalarına rağmen hafta sonları çok daha yoğun oluyor Sapanca otelleri. Sapanca’da butik oteller ve küçük oteller daha çok. Ayrıca Sapanca butik otelleri genellikle aile işletmesi. Dolayısıyla size samimi ve dost ortamında bir tatil sunuyorlar. Sapanca otellerinin restoranlarında ise yöreye özgü ve Türk mutfağından lezzetleri tatma imkanı da bulabilirsiniz. gün içinde ise göl kenarında yürüyüş yapıp, bisiklete binip bol bol fotoğraf çekebilirsiniz. Sapanca otel fiyatları ise genellikle uygun seçenekler sunuyor. Sunulan hizmete ve tesisin kalitesine göre fiyat farklılıkları olsa da Sapanca otellerinin fiyatları uygun. Hemen herkesin bütçesine uygun bir Sapanca oteli mutlaka var. Siz de bu hafta sonu Sapanca’da güzel bir tatil geçirmek istiyorsanız sitemizi inceleyerek Sapanca otel fiyatlarını, Sapanca otellerini ve uygun fiyat seçeneklerini görebilirsiniz.

Daha fazla
×
Fiyat aralığı
Filtreler
Sapanca Otelleri
4.2
Fırsat Detayı

8 Haziran tarihine kadar telefon ile yapılacak konaklamalarda %20 indirim uygulanıyor. İndirimlerden yararlanabilmek için son rezervasyon tarihi 15 Şubat. Özel günler hariçtir.

Sapanca (Merkeze 2KM)
Çayır Çimen Tatil Evleri otel konforuyla ev sıcaklığının birleştiği, 20 deluxe villadan oluşuyor. Esin kaynağını...
457 TL 329 TL Rezervasyon
28% indirim
4.6
Fırsat Detayı

2 gece ve uzeri konaklamalarda %10 indirim

Sapanca (Merkeze 1KM)
Beta Home Gölevi İstanbul’a sadece 1 saat uzaklıkta, 6'şar kişilik özel 3 villalarda arkadaşlarınızla geçireceğiniz...
400 TL Rezervasyon
Sapanca
Sapanca'nın merkezine 2 km uzaklıkta yer alan Sapanca 105, ağaçlarla çevrili yemyeşil bir bahçe içinde kurulu....
Sapanca (Merkeze 8KM)
Muhteşem bir doğaya sahip olan Sapanca Bölgesi’nde yer alan Taşev Otel, misafirlerine huzur verici bir tatil...
Sapanca
KedikayaHotel, Sapanca Gölü'ne 1 km. mesafede Kırkpınar mevkiinde bulunmaktadır. Yılın oniki ayı hizmet vermektedir....
4.4
Sapanca (Merkeze 4KM)
Villa Kırkpınar Aparts, Samanlı Dağları'nın eteklerinde, Sapanca'ya 4 km, Sapanca Gölü'ne ise sadece 5 dakika...