Sultanahmet Butik Otelleri ve Küçük Otelleri

Sultanahmet Butik otelleri; İstanbul’un en eski tarihi mekânlarından biri olan Sultanahmet’te, her yıl gelen yerli ve yabancı binlerce turisti ağırlamak için çok sayıda Sultanahmet butik oteli bulunuyor.

Sultanahmet Butik Otelleri ve Küçük Otelleri için tıklayınız
Sultanahmet Butik Otelleri ve Küçük Otelleri

Hem Bizans hem de Osmanlı İmparatorluğu’ndan kalma pek çok tarihi yapının bulunduğu Sultanahmet’te bulunan butik oteller, genellikle ilçenin merkezinde konumlanmışlar. Sultanahmet butik otellerinin neredeyse tamamı Sultanahmet Meydanı, Ayasofya Müzesi gibi pek çok tarihi ve dini nitelikli yapıya da oldukça yakın. Bazı Sultanahmet otelleri, eski binaların restore edilmesi ile otele dönüştürülmüş tarihi yapılar. Tarihin izlerini kaldığınız odanın duvarlarında bulabilirsiniz. Aynı zamanda konakladığınız Sultanahmet butik otellerinde muhteşem boğaz manzarasını da göreceksiniz. İstanbul’un Avrupa Yakası’nda bulunan Sultanahmet, şehrin tarihini görmek ve anlamak isteyenlerin ilk olarak görmesi gereken başlangıç noktalarından biri. Siz de bu yıl Sultanahmet’te tarih ve kültür dolu bir seyahat planlıyorsanız, zevkinize ve bütçenize en uygun Sultanahmet butik otellerini, uygun fiyat seçeneklerini ve rezervasyon imkânlarını sitemizden görebilirsiniz.

Lütfen Konaklama Tarihlerinizi Belirtiniz :
 • Marmara Bölgesi / İstanbul / Sultanahmet
  Otel Bu Ay Açık
  İstanbul’un incisi tarihi yarımada üzerinde bulunan Senatus Otel İstanbul, kapılarını misafirlerine 2010 yılında açmış....
  Nasıl Bir Yer? : şehir oteli
  0
  5 / 5
  Sayfası 23708 kez ziyaret edilmiş
  Son Rezervasyon Talebi 9 gün önce

  Yer Durumuna Bak >

Şehir Hakkında Yorum Ekleyin - Paylaşın