Küçük Otellerden Yüzde 20 İndirim

Bu Sayfa 10383 kere görüntülendi

Eklenme Tarihi : 26.07.2016 11:59

Küçük Otellerden Yüzde 20 İndirim

Küçük Oteller Sitesi olarak sizlere özel olarak otellerimizden indirimler topladık.

1 Ekim tarihine kadar belirtilen otellerde, direkt olarak oteli arayarak yapacağınız konaklamalarınızda %20 indirim sağlanıyor.

Katılan Otellerin listesini bölgelere göre aşağıda bulabilirsiniz.

Bozcaada Aral Tatil Çiftliği www.kucukoteller.com.tr/aral-tatil-ciftligi

Küçükkuyu Olive Odore Palace Hotel www.kucukoteller.com.tr/olive-odore-palace

Cunda Adası

Battalos Otel  www.kucukoteller.com.tr/battalos-otel

Begonvilla Evleri www.kucukoteller.com.tr/begonvilla-evleri

Çeşme ve Alaçatı

Villa Kore Hotel  www.kucukoteller.com.tr/villa-kore

L'Olivier Hotel, Ovacık Çeşme  www.kucukoteller.com.tr/lolivier-hotel-cesme

Sakin Ev Otel – Alaçatı  www.kucukoteller.com.tr/sakin-ev-alacati

Dalian Elite Hotel – Çeşme  www.kucukoteller.com.tr/dalian-elite-hotel

Alaçatı Marina Palace - Haftaiçleri Ekim'e kadar %20 indirim  www.kucukoteller.com.tr/alacati-marina-palace

Bodrum Arhalya Taş Konak - www.kucukoteller.com.tr/arhalya-tas-konak-otel

Casa Dell Arte Hotel - Torba %25 indirim (Ekim sonuna kadar) - www.kucukoteller.com.tr/casa-dell-arte

Casa Dell Arte Village - Torba % 20 (Eylül sonuna kadar) - www.kucukoteller.com.tr/casa-dell-arte-family-resort

Marmaris

Örsmaris Hotel – Marmaris www.kucukoteller.com.tr/orsmaris-butik-otel

Baldan Suites – Bozburun  www.kucukoteller.com.tr/baldan-suites

Datça Hayıtbükü Ahşap Evleri  www.kucukoteller.com.tr/hayitbuku-ahsap-evleri

Fethiye Yonca Lodge Hotel ( 30 Ekim'e kadar geçerlidir ) www.kucukoteller.com.tr/yonca-lodge

Ölüdeniz Villa Mandarin Hotel – Faralya  www.kucukoteller.com.tr/mandarin-otel

Antalya Kaş Hotel Barbarossa  www.kucukoteller.com.tr/hotel-club-barbarossa

Alanya Villa Turka  www.kucukoteller.com.tr/villa-turka

İstanbul

Nowy Efendi Hotel – Sultanahmet  www.kucukoteller.com.tr/efendi-hotel

The Loft Hotel – Beyoğlu  www.kucukoteller.com.tr/the-loft-istanbul