×
Sakarya Rehberi


UĞRAK BİR DURAK: SAKARYA
Marmara Bölgesinde bulunmasına rağmen kıyılarında Karadeniz iklimi ve havası yaşanmaktadır Sakarya'da. Özellikle Marmara Bölgesinden iç bölgelere geçişte önemli yollar üzerinde bulunduğundan sıkça uğranılan bir konumdadır. Adeta uğrak bir durak gibidir Sakarya. Yol üzerinde birçok dinlenme tesisi ve konaklama merkezi size hem güzel vakit geçirme hem de ihtiyaçlarınızı karşılama konusunda oldukça geniş repertuarıyla hitap etmektedir.
15'in üzerinde ilçesi bulunan şehirde geniş ormanlık alanlar ve doğal ortamlar belirgin bir şekilde bulunmaktadır.
İstanbul, Eskişehir ve Ankara gibi şehirlere yakınlığı bilindiğinden özellikle hafta sonu etkinlikleri için çok ideal bir konumdadır. Sakarya'da bulunan termal tesisler, ormanlık alanda mesire yerleri, Karadeniz kıyısında yaz dönemlerinde coşkun deniz, yol kenarlarında birbirinden enfes et-mangal tesisleri, doğal tatil köyleri ve daha birçok yer size güzel zamanlar yaşatacaktır. Biz siz değerli ziyaretçilerimize Sakarya'ya özellikle bahar aylarında gitmenizi tavsiye ederiz çünkü ormanlık alanların görüntüsü hem ilkbahar hem de sonbaharda muhteşem oluyor.
Hem Akdeniz hem de tipik Karadeniz ikliminin görüldüğü Sakarya şehrinde merkezin dışında Sapanca, Geyve, Karasu gibi bölgeler de turizm açısından en yoğun yerler arasında, Hendek ve Akyazı da uğrak yerler arasında gösterilmektedir. Şehrin adını aldığı Sakarya Irmağı ve çevresi de birçok güzellikler barındırmakta. Ayrıca ulaşım açısından da son derece rahat bir şehirdir Sakarya.
Temmuz ayında Sakarya'da Uluslararası Kültür, Turizm ve Fındık Festivali yapıldığından şehir bu zaman diliminde daha da canlı olmaktadır. Ziyaretçilerimize bu durumu göz önünde bulundurmasını tavsiye ederiz. Şehrin en işlek caddelerinden olan Çark Caddesi'ni gezmeyi ve Sakarya'ya has ıslak köfte ile keşkeş yemeyi de ihmal etmeyin. Özellikle sakin ve dinç bir hafta sonu geçirmek istiyorsanız Sakarya sizin için tam aradığınız yer.

Daha fazla
×
Fiyat aralığı
{{Math.round(similars.filters.pricerange[0])}}
{{Math.round(similars.filters.pricerange[1])}}
Filtreler{ $class.adwords->Write(1) }
 
Fiyatları Gör
{{hotel.zone}} Merkez: {{hotel.distance.citycenter.distance}} {{hotel.distance.citycenter.type.toLowerCase()}}
Nasıl Bir Yer {{ hotel.nasilbiryer }}
Yorum Puanı
{{hotel.avarage}}
Program Ortağı
Özel Teklif
{{hotel.specialoffers}}
Fırsatlar için tıklayın
{{hotel.fiyat_min.discount}}% indirim
{{hotel.fiyat_min.total}} {{hotel.fiyat_min.price}} TRY
Şu an Kapalı

Oteller Listeleniyor

Favorilere Ekle
Favoriler