×
Afyon Merkez Otelleri

Afyon; Ege Bölgesi’nin İç Batı Anadolu kesiminde yer alan Afyon, tarihte birçok uygarlığa ev sahipliği yapmış. Hititler, Frigler, Bizanslılar, Selçuklular ve Osmanlılar gibi birçok köklü medeniyetin izlerini taşır Afyon.

Termal özellikleri ile ön planda olan Afyon otelleri, tarihi ve doğası ile de ziyaretçilerine keyifli ve şifa dolu bir tatil yaşatıyor.

Afyon butik otellerinin birçoğu yemyeşil ormanlarla, Afyon’un köklü tarihi arasında kalmış şifa dağıtan oteller. Afyon otelleri, termal turizmin yanı sıra tarihi ve kültürü ile de ön plana çıkan Afyon’da giderek artmaktadırlar.

Afyon pilot bölge seçilmiş ve altyapı çalışmaları ile termal tesis yapımı böylece giderek hız kazanmıştır. Büyüklü küçüklü birçok otel ve pansiyonun bulunduğu Afyon’da, konaklama tesisleri sayıca çok olduğundan fiyat konusunda birçok seçeneğiniz var.

Zengin doğası, köklü tarihi, kültürel dokusu ve kaplıca termal turizminin merkezi konumundaki Afyon’da hem gezip dinleneceğiniz hem de şifa bulabileceğiniz bir tatil yapacaksınız. Kaliteli ve temiz konaklama merkezleri ile Afyon sizleri bekliyor.

Daha fazla
×
Fiyat aralığı
{{Math.round(similars.filters.pricerange[0])}}
{{Math.round(similars.filters.pricerange[1])}}
Filtreler
{ $class.adwords->Write(1) }
 
Fiyatları Gör
{{hotel.zone}} Merkez: {{hotel.distance.citycenter.distance}} {{hotel.distance.citycenter.type.toLowerCase()}}
{{hotel.avarage}}
Fırsat Detayları
{{hotel.specialoffers}}
{{hotel.fiyat_min.discount}}%
indirim
Oteli incele
{{hotel.fiyat_min.total}} TRY
{{hotel.fiyat_min.price}} TRY
Şu an Kapalı

Oteller Listeleniyor