×
Afyon Ne Yapılır?

Afyon gibi zengin bir mutfak kültürüne sahip olan bir şehre geldiğinizde sucuk, kaymak, bükme ve ağzı açık adı verilen bölgeye özgü böreklerle güzel bir kahvaltı yapmalısınız.   

Gün içinde Afyon sokaklarında ve çarşısında gezebilir, alışveriş yapabilir ve bolca fotoğraf çekebilirsiniz.   

Afyon’un müzelerini, camilerini, tarihi hanlarını ve hamamlarını gezebilirsiniz. Kocatepe Anıtı’nı ve Zafer Müzesi’ni görebilirsiniz. Synnada Antik Kenti’ni ve Phryg Vadisi’ni ziyaret edebilirsiniz. Tarihi kilise ve manastırları görebilirsiniz.   

Sağlık dolu bir gün geçirmek isterseniz Sandıklı’daki ve civar ilçelerdeki kaplıcaları ziyaret edebilirsiniz. Eber ve Acı göl’ü ziyaret edebilir, göl kenarında yürüyüş yapabilir ya da bisiklete binebilirsiniz.
Akşam, Afyon’un yöresel yemeklerinden oluşan güzel bir ziyafetle kendinizi ödüllendirebilirsiniz.

Bu güzel şehirde yapılacak olan aktiviteler çoktur. Öncelikli olarak buraya geldiğinizde doğal bir kahvaltı yapın, Afyonun doğal ürünlerinden ondan oluşan güzel bir köy kahvaltısı yapmanızı tavsiye ediyoruz. Sonrasında sağlık turizminin çok önemli bir parçası olan kaplıcaları ılıcaları termal tesisleri gezerek bunlardan istifade etmenizi tavsiye ediyoruz. Buradaki maden suyunu içmeden sakın buradan dönmeyin tabii ki burada çok güzel bir kültür turu yapabilirsiniz gerek ilkçağ gerek Osmanlı dönemi ve gerekse Cumhuriyet dönemine ait çok önemli tarihi yerleri gezebilir hafızanızı tazeleyebilirsiniz. zengin mutfağını mutlaka tatlısınız Afyonun ve kendinize güzel bir alışveriş yapabilirsin.
Daha fazla
×
Fiyat aralığı
{{Math.round(similars.filters.pricerange[0])}}
{{Math.round(similars.filters.pricerange[1])}}
Filtreler
{ $class.adwords->Write(1) }
 
Fiyatları Gör
{{hotel.zone}} Merkez: {{hotel.distance.citycenter.distance}} {{hotel.distance.citycenter.type.toLowerCase()}}
Nasıl Bir Yer {{ hotel.nasilbiryer }}
Yorum Puanı
{{hotel.avarage}}
Program Ortağı
Özel Teklif
{{hotel.specialoffers}}
Fırsatlar için tıklayın
{{hotel.fiyat_min.discount}}% indirim
{{hotel.fiyat_min.total}} {{hotel.fiyat_min.price}} TRY
Şu an Kapalı

Oteller Listeleniyor

Favorilere Ekle
Favoriler