×

Alanya Butik Otelleri ve Küçük Otelleri

Alanya Butik Otelleri; Antalya’ya bağlı Alanya, her yıl yerli ve yabancı çok sayıda turisti çeken gözde tatil beldelerimizden biri. Son yıllarda gelen binlerce turistin tercihi ise rahat, sakin ve konforlu Alanya butik otellerinden yana.

Antalya şehir merkezine yaklaşık 150 km. uzaklıkta bulunan Alanya, sadece yaz tatil sezonunda değil, yılın her ayında turist ağırlayan bir belde. Bu sebepledir ki Alanya’da çok sayıda konaklama tesisi bulabilirsiniz. Kalabalıktan uzak, daha sakin ve samimi bir tatil sundukları için Alanya butik otelleri son yıllarda konaklama tesisleri arasında en çok rağbet görenlerden. Akdeniz sahillerinin en uzun plajlarından birine sahip Alanya’da, Alanya butik otelleri özellikle ilçe merkezinde ve Kleopatra Plajı olarak bilinen mevkide konumlanmışlar. Neredeyse tüm Alanya butik otelleri yılın on iki ayı da hizmete açık. Genellikle oda kahvaltı şeklinde hizmet veriyorlar. Eğer Alanya’ya uçak ile ulaşacaksanız, çoğu Alanya butik otelinin havaalanı servisi de mevcut. Yemyeşil ağaçlar ve rengarenk çiçeklerle dolu bahçelerin içinde yer alan Alanya butik otelleri, yöreye özgü pek çok farklı lezzetle birlikte en güzel Türk yemeklerini de restoranlarında sunuyor. Kışın bütün yorgunluğunu atabileceğiniz, sakin ve dingin bir tatil geçirebileceğiniz Alanya butik otelleri uygun fiyat seçenekleri ve rezervasyon imkanları ile de misafirlerine uygun seçenekler sunuyor. zevkinize ve bütçenize en uygun Alanya butik otelini sitemizi inceleyerek bulabilirsiniz.

Alanya Gezi Rehberi için blog sayfamızı ziyaret edin! https://kucukoteller.com.tr/blog/alanya-gezilecek-yerler-ve-seyahat-rehberi

Daha fazla
×
Fiyat aralığı
{{Math.round(similars.filters.pricerange[0])}}
{{Math.round(similars.filters.pricerange[1])}}
Filtreler{ $class.adwords->Write(1) }
 
Fiyatları Gör
{{hotel.zone}} Merkez: {{hotel.distance.citycenter.distance}} {{hotel.distance.citycenter.type.toLowerCase()}}
Nasıl Bir Yer {{ hotel.nasilbiryer }}
Yorum Puanı
{{hotel.avarage}}
Program Ortağı
Özel Teklif
{{hotel.specialoffers}}
Fırsatlar için tıklayın
{{hotel.fiyat_min.discount}}% indirim
{{hotel.fiyat_min.total}} {{hotel.fiyat_min.price}} TRY
Şu an Kapalı

Oteller Listeleniyor

KucukOteller.com.tr uygulaması
Uygulamayı indirin ve mobile olarak rezervasyon yapın
Favorilere Ekle
Favoriler