×
İstanbul Arnavutköy Gezilecek Yerler
İstanbul Arnavutköy Otelleri beldesinde gezilecek ve görülecek yerler, tarihi mekanlar, restoranları ve küçük otelleri hakkında bilgilere ulaşabilirsiniz.

Arnavutköy'de Nereye Gidilir?
    İstanbul Arnavutköy, tarihi oldukça eskilere dayanan bir belde. Dolayısıyla Arnavutköy’e geldiğinizde gidip görmeniz gereken pek çok yer var.
    Tarihi camileri ve kiliseleri ziyaret edebilirsiniz. Tevfikiye Camisi’ni, Arnavutköy Rum Ortodoks Taksiarhi Kilisesi, Boyalı Köşk Kasrı’nın günümüzde yapılan bir kopyası olan bina görmeniz gereken tarihi mekânlar arasında. Boğaz’a karşı bir mekânda mutlaka vakit geçirmeli ve fotoğraf çekmelisiniz.
    Akıntı Burnu’na ve Boğaz kenarına gidip bir sahil turu atmalısınız.  Arnavutköy Çarşısı’na gidip alışveriş yapabilirsiniz. Hem eski cumbalı evleri hem de mahalle kültürüne ait izleri bugün bile bulabilirsiniz burada.
    Belki tarihi dokuya ve İstanbul’un eşsiz manzarasına tanıklık etmek için Ortaköy’e gidip bir tur atabilirsiniz. Ortaköy’ün sokaklarında ve kafelerinde zaman geçirebilirsiniz. Ya da Ortaköy sokaklarında yürüyüş yaparak, tarihi ve deniz manzarasını fotoğraflayabilirsiniz.

Daha fazla
×
Fiyat aralığı
{{Math.round(similars.filters.pricerange[0])}}
{{Math.round(similars.filters.pricerange[1])}}
Filtreler
{ $class.adwords->Write(1) }
 
Fiyatları Gör
{{hotel.zone}} Merkez: {{hotel.distance.citycenter.distance}} {{hotel.distance.citycenter.type.toLowerCase()}}
{{hotel.avarage}}
Fırsat Detayları
{{hotel.specialoffers}}
{{hotel.fiyat_min.discount}}%
indirim
Oteli incele
{{hotel.fiyat_min.total}} TRY
{{hotel.fiyat_min.price}} TRY
Şu an Kapalı

Oteller Listeleniyor