×
İstanbul Arnavutköy Ne Alınır?
İstanbul Arnavutköy Otelleri beldesinde alışveriş yapmak için çok orijinal seçenekler var. Özgün eşyalar ve giysiler bulabileceğiniz küçük ama otantik dükkanlar.

Arnavutköy'de Ne Alınır?
    İstanbul gibi Türkiye’nin ve dünyanın en önemli kentlerinden birine geldiyseniz alınacak pek çok hediyelik eşya ve ürün bulabilirsiniz. İstanbul, Avrupa’nın en önemli moda ve alışveriş merkezlerinden. İstanbul ve Arnavutköy’de çok sayıda alışveriş merkezi, çarşı ve mağaza görebilirsiniz.
    Her şeyden önce Arnavutköy Çarşısı’nda ve Kapalı Çarşı’da çok sayıda yerel ve kültürel eşya ve ürün bulabilirsiniz. Tekstil ürünleri ile ilgili hemen her çeşitte ve zevkte eşya satın alabilirsiniz. El dokuması halı ve kilimler bulabilirsiniz. İstanbul Arnavutköy’e gelmişken şehir içi ulaşımı kullanarak Mısır Çarşısı’na ulaşabilir ve her çeşit baharatı ve bitkiyi satın alabilirsiniz.
    Türk el sanatlarının örneklerini, halı ve kilim dokumalarını, seramik eşyaları, hediyelik takıları ve çok farklı tekstil ürünlerini hem İstanbul’da hem de Arnavutköy’de çok sayıda mağazada bulabilirsiniz.
    İsterseniz bitpazarlarına gidip eski ya da kullanılmış olmasına rağmen oldukça yeni duran çok sayıda ve farklı kategorilerde pek çok eşyayı satın alabilirsiniz. Haftanın belli günlerinde kurulan semt pazarlarında organik ve taze pek çok sebze ve meyveyi, süt ürünlerini ya da balıkları bulabilirsiniz.
 

Daha fazla
×
Fiyat aralığı
{{Math.round(similars.filters.pricerange[0])}}
{{Math.round(similars.filters.pricerange[1])}}
Filtreler
{ $class.adwords->Write(1) }
 
Fiyatları Gör
{{hotel.zone}} Merkez: {{hotel.distance.citycenter.distance}} {{hotel.distance.citycenter.type.toLowerCase()}}
{{hotel.avarage}}
Fırsat Detayları
{{hotel.specialoffers}}
{{hotel.fiyat_min.discount}}%
indirim
Oteli incele
{{hotel.fiyat_min.total}} TRY
{{hotel.fiyat_min.price}} TRY
Şu an Kapalı

Oteller Listeleniyor