×
İstanbul Arnavutköy Ne Yapılır?
İstanbul Arnavutköy Otelleri beldesinde neler yapılır? Gezilecek ve görülecek yerler, yapılacak etkinlikler. Ören yerleri, tarihi yerler, antika pazarı.

Arnavutköy'de Ne Yapılır?
    İstanbul gibi tarihi ve kültürü ile köklü bir şehre gelmişseniz, hele de Arnavutköy gibi tarihle modernizmin iç içe olduğu bir beldeye gelmişseniz Boğaz’da şöyle bir yürüyüş yapmadan dönmek olmaz. Akşam, günün yorgunluğunu, Boğaz kenarındaki balık restoranlarında lezzetli menülerinin tadına bakarak rakı balık keyfi ile çıkartabilirsiniz.
    Arnavutköy’ün uzun sahil yolunda yürüyüş ya da bisiklet sürme gibi planlar yapabilirsiniz. Tarihi yerleri, cami ve kiliseleri ya da müzeleri gezmek ve Arnavutköy sokaklarında bolca fotoğraf çekmek için bir gününüzü ayırabilirsiniz.
    Arnavutköy Çarşısı’nda semtin cumbalı evleriyle ve mahalle kültürünü hala koruyan halkı ile iç içe vakit geçirebilirsiniz. İstanbul’da vapura binerek başka bir ilçeye seyahat edebilirsiniz. Vapurda denizin ve İstanbul manzarasının tadına daha da yakından varabilirsiniz.
    İsterseniz Ortaköy gibi tarihi dokusunu korumayı başarmış semtleri gezebilirsiniz. Etiler, Kuruçeşme gibi İstanbul’un eğlencesi ile ünlü semtlerinde bir akşam eğlencenin tadına varabilirsiniz.
 

Daha fazla
×
Fiyat aralığı
{{Math.round(similars.filters.pricerange[0])}}
{{Math.round(similars.filters.pricerange[1])}}
Filtreler
{ $class.adwords->Write(1) }
 
Fiyatları Gör
{{hotel.zone}} Merkez: {{hotel.distance.citycenter.distance}} {{hotel.distance.citycenter.type.toLowerCase()}}
{{hotel.avarage}}
Fırsat Detayları
{{hotel.specialoffers}}
{{hotel.fiyat_min.discount}}%
indirim
Oteli incele
{{hotel.fiyat_min.total}} TRY
{{hotel.fiyat_min.price}} TRY
Şu an Kapalı

Oteller Listeleniyor