×
Artvin'de Ne Yapılır

Artvin'e geldiğinizde öncelikle bir doğa yürüyüşü ve rafting planı yapmalısınız. Artvin'de asıl görmeniz gereken yer ise hırçın akan suları ile Çoruh Nehri. Nehir kenarında yürüyüş yapabileceğiniz gibi mutlaka ama mutlaka rafting turu yapmalısınız. Bu heyecan bir kenara bırakılamaz bizce. Yılın belli dönemlerinde yapılan yayla festivalleri ile de ünlenen Artvin'de Bilbilan, Sahara yaylaları, Kaçkar Dağları Turizm Merkezi, Arsiyan ve Mersivan yaylaları gibi yeşil cennetleri gezebilirsiniz.

Şehirde koruma altında olan milli parklar ve tabiat parkları da mevcut. Şavşat'ta ki Sahara-Karagöl Milli Parkı, Hatila Vadisi Milli Parkı, Yıldızgölü, Maçahel-Gorgit Tabiat Parkı ve Koruma Alanı'nı gezebilir ve doğanın kucağında harika bir gün geçirebilirsiniz.

Alternatif olarak Karagöl'e gelmeden Veliköy'den yol ayrımı ile Balıklıgöl'ü de ziyaret edebilirsiniz. Pınarlı köyü içerisinde ama yayla diyebileceğimiz bir yükseklikte. Karagöl kadar büyük değil ama yolu, manzarası havası ve buz gibi suyu görülmeye değer.
Atlı doğa yürüyüşü, jeep safari gibi heyecanlı aktivitelere katılabilirsiniz. Eğer tırmanmayı seviyorsanız Kaçkar Dağları'na bir tur planlayabilirsiniz. Balık tutmak ve yürüyüş yapmak içinse kentin şelale ve derelerini tercih edebilirsiniz.

Barhal Çayı, Hatila Deresi, Maçahel Deresi ve ülkemizin en yüksek çağlayanı olan Ciro Şelalesi ve Mencuna Şelalesi bizim diğer önerilerimiz.

Artvin Gezi ve Konaklama Rehberi yazımız için tıklayın.

Daha fazla
×
Fiyat aralığı
{{Math.round(similars.filters.pricerange[0])}}
{{Math.round(similars.filters.pricerange[1])}}
Filtreler
{ $class.adwords->Write(1) }
 
Fiyatları Gör
{{hotel.zone}} Merkez: {{hotel.distance.citycenter.distance}} {{hotel.distance.citycenter.type.toLowerCase()}}
Nasıl Bir Yer {{ hotel.nasilbiryer }}
Yorum Puanı
{{hotel.avarage}}
Program Ortağı
Özel Teklif
{{hotel.specialoffers}}
Fırsatlar için tıklayın
{{hotel.fiyat_min.discount}}% indirim
{{hotel.fiyat_min.total}} {{hotel.fiyat_min.price}} TRY
Şu an Kapalı

Oteller Listeleniyor

Favorilere Ekle
Favoriler