×

Ayanya Beach ve Bungalovları

Avşa Mahallesi, Ayanya Çınar Koyu Küme Evler No:22 Marmara/Balıkesir Harita
Avşa Adası Otelleri
3.6 / 5 Yorum
Avşa Mahallesi, Ayanya Çınar Koyu Küme Evler No:22 Marmara/Balıkesir Harita
Whatsapp'ta Paylaş

Avşa Adası’nda de­ni­ze gi­ri­le­bi­le­cek en güzel koyla­rdan bi­ri olan Çınar Koyu’nun en dikkat çekici yerlerinden biri Ayanya Beach Hotel & Bungalows. Hem fiyatı da uygun. Deniz kıyısında 40 dönüm çayır ve zeytinlik içine kurulmuş sempatik ve işlevsel ağaç evlerden oluşuyor. Bir dizi farklı konaklama seçeneği sunuyorlar: sahil odaları, apartlar ve plaj evleri gibi. Konfor lüks değil ama yeterli.

Tesisin hemen önünde kendilerine ait özenli plajları bulunuyor. Bu sene sosyal mesafe kuralları gereği şezlonglarda mesafe de uygulanıyor. Yumuşak güneşlenme yastıkları, hasırdan şemsiyeleri ve pavilyonları deniz-kum-güneş üçlüsünden vazgeçemeyenler için müthiş bir konfor yaratıyor. Ayrıca beklemediğimiz berraklıkta bir deniz ile karşılaştık.

Sabahları iştah kabartan kahvaltılarını kaçırmamalısınız. Zeytinyağı bahçeden. Restoran şefi her gün son derece lezzetli sulu yemekler yapıyor. Tatilde sağlıklı beslenmek isteyenler için doğru adres…

Çamların, bademlerin ve incir ağaçlarının gölgesinde huzur bulma imkanı bol. İnsancıl bir yer.
Patenti Sabancı Üniversitesi’ne ait olan yeni nesil dezenfektan Antimic ile ortak alanların/odaların sterilizasyonu düzenli olarak yapacaklarmış.

Evcil dostlarımızı da kabul ediyorlar. Her yaştan çocuklara uygun.

Burası Kimler İçin: Lüks sevdasında olmayan, Avşa Adasında güvenilir bir işletmede konaklamak isteyen, bungalov konaklama sistemini seven, doğa ile barışık, ortamın keyfini yaşayıp detaylara takılmayanlar için birebir.

Not: çocuk yaş politikası 0-4 ücretsiz, 5-10 yaş arası %50 indirimli.

Daha Az
Devamını Oku
Konaklama Tipi
Tesis Özellikleri
 • Akşam Yemeği Seçeneği
 • Bahçe
 • Bar-Kafe
 • Dağ Manzarası
 • Deniz Manzarası
 • Açık Yüzme Havuzu
 • Kahvaltı Dahil
 • Klima
 • Restaurant
 • Otopark Alanı
 • Çocuklu Aileye Uygun
 • Deniz Kenarında
 • Aile Odası
 • 0-2 Yaş Kabul Ediliyor
 • 0-6 Yaş Kabul Ediliyor
 • Bungalov Konaklama

Bilmekte Fayda Var!
Oda / Ev Sayısı:
77
Sorumlu Kişi:
Oğuz Türkkan
Denize mesafe:
(Avşa) 0M
Şehir merkezine mesafe:
Avşa - 5KM
Sezon:
12 Haziran / 22 Eylül

Konuk Yorumları
3.6 / 5 Yorum
4
Açıkcası bana göre ne süper ne de çok kötü bir yer. Odalar biraz ufak ama onu da sitelerde yazmışlar zaten 16m2 dir diye. Onun dışında benim gördüğüm eksiklik TV ve minibar. Personel bence çok başarılı. Yemek fiyatları normal. Sonuçta istanbulda yaşayan biri olarak dışarıda yemeğe çıktığımızda da bu paraları veriyoruz. Tavsiye ederim.
Açıkcası bana göre ne süper ne de çok kötü bir yer. Odalar biraz ufak ama onu da sitelerde yazmışlar zaten 16m2 Daha Fazla
Cevap
Yorumunuz için teşekkür ederiz.
1
Denizi dışında gerçekten çok sıkıntılı bir müessese. Personel gerçekten saygısız, terbiyesiz, ukala, kaba ve tehditkar. Otele girişte oda ödemelerimizi yapmamıza rağmen çıkışta sürekli değişen rakamlarla ilave istediler. Sebep olarak yanlış hesapladıklarını söylediler. Ki ödeme yapılacak tutarı söyleyen onlardı. Her neyse eksik ise ödenebilir ama tavır yerlerde. Resepsiyon personeli bu durumu kabul etmediğimizde bize "sen hiç otelde kalmadın mı?" " kafan mı güzel?" "100 liralık insanlarsınız" "bin arabana git" gibi çok çirkin cümlelerle itirazımızı reddettiler. Üstümüze yürüdüler. Bildiğin tehdit ettiler. Kendi hatalarından kaynaklı bir durum olduğunu söylediğimizde "sen kurnazlık yapmasaydın biz hata yaptıysak düzelttirseydin" diyerek cevap verdiler. Bir anda kalabalıklaşıp etrafımızı sardılar.Onun dışındaki şeyleri değerlendirecek olursak konum adanın merkezine ters bir bölgede, ulaşım çok sıkıntılı. Yolu yok. Resmen uçurum gibi yerlerden geçiyorsunuz otele inmek için. Deniz güzel, temiz. Mekan resimlerde görüldüğü gibi evet ama her şey çok eski ve pis. Eski tahtalar tehlike oluşturuyor. Kahvaltı dahil çalışıyorlar ama kahvaltılıkların çoğu bitmiş oluyor. Kendimiz istemek zorunda kalıp bekliyoruz sürekli. Odalar çok küçük. Hareket alanı bile yok. Odalarda tv ve buzdolabı yok. Dışardan herhangi bir gıda getirmek yasak. Ama otelde de hiç bir şey mevcut değil. Yani biz resimlere kandık siz kanmayın. Paramızla rezil olduk.
Denizi dışında gerçekten çok sıkıntılı bir müessese. Personel gerçekten saygısız, terbiyesiz, ukala, kaba ve Daha Fazla
Cevap
Öncelikle misyonu müşteri memnuniyeti olan ve kullanım alanlarının her yerinde “BİZ HANIMEFENDİ VE BEYEFENDİLERE HİZMET VEREN HANIMEFENDİ VE BEYEFENDİLERİZ” sloganıyla donatılmış bir işletmede saygısız, terbiyesiz gibi yakıştırmalar hayrete düşürücü ki orada HANIMEFENDİ VE BEYEFENDİ niteliğini taşıyan insanlara hizmet vermekteyiz. Sizinle yapılan görüşmelerde otel hakkındaki tüm fiyat ve bilgiler paylaşılmıştır. Otele giriş yaptığınızda bakiye kalan miktarın tahsilatı ile ilgili bizden kaynaklanan bir eksik kalmıştır (200.-TL). Çıkışınızda bunun tahsilatı talep edilince anlaşılmaz bir şekilde bir tepki ile karşılaştık ve biz de "tamam sorun değil hallederiz" dedik. Bunun üzerine karşılaştığımız tepki bizi hayrete düşürdü. Siz de gayet farkındaydınız noksanlık olduğunu çünkü size hesabınız var dediğimizde ilk cümleniz "ÖDEMİYORUZ NE YAPACAKSINIZ?" idi. Gariptir ki hiç sormadınız bile neyin hesabı olduğunu çünkü gayet iyi biliyordunuz. Bu yüzden her suçlu/haksız insanın yaptığını yapıp ses tonunuzu ve kelimelerinizi seviyesizleştirdiniz. Aramızdaki whatsapp yazışmalarını göstermek istememize rağmen ısrarla bu yazışmalara bakmayıp etraftaki diğer misafirlerimizin de duymasını özellikle isteyerek bağırarak bize hakaretler ettiniz ve biz tüm olgunluğumuzla bu hakaretlerinize layığı şekilde cevap vermedik. Yanınızdaki beylerin sessiz kalmaya çalışmaları, olayın daha da büyümemesine özen göstermeleri ve size "tamam yeter artık geç arabaya" diyerek söylemde bulunmaları olaydaki durumunuzu bizce tekrardan gözden geçirmeniz için iyi bir sebeptir. Etrafımızı sardılar dediğiniz ise o sırada otele ya da plaja giriş yapmak veya otelden çıkış yapmak için bekleyen diğer misafirlerimizdi. Yollardan ve uçurumlardan bahsetmişsiniz fakat Avşa Adası'nın yollarından biz mesul değiliz. Kaldı ki Avşa gibi küçük bir adada uçurum olduğunu iddia etmenizin bizimle ilgisi nedir anlayamadık. Ulaşım için taksi 7/24 hizmet vermekle birlikte minibüsler belirli bir saate kadar çalışmaktadır. Her şeyin çok eski olması için bizim de eski bir kuruluş olmamız lazım ki daha 2. yılımız. Pis kısmına değinecek olursak iki gün boyunca odadan çıkmayıp temizlik istemeyen sizdiniz. Zorla odayı temizletmek gibi bir hizmetimiz yok maalesef. Siz de takdir edersiniz ki açık büfe konsepti altında olan bir kahvaltının bitmek gibi bir durumu olamaz. Hiçbir otele dışarıdan yiyecek ve içecek kabul edilmez. Otel restaurantı dünya mutfağı alakart şeklinde, hiçbir şey mevcut değil demeniz de manidar.
4
Geçen hafta ayanyadaydık. Keyifli bir yer sadece otelin giriş yolu yapılsa daha iyi olur
Geçen hafta ayanyadaydık. Keyifli bir yer sadece otelin giriş yolu yapılsa daha iyi olur Daha Fazla
Cevap
Öncelikle yorumunuz için teşekkür ederiz. İlgili konuda gerekli mevkilerle görüşmeler devam ediyor. Sizleri de tekrar bekleriz efendim.
5
Geçen yıl şans eseri gittik ve çok keyifliydi, sakin, sessiz ve huzurluydu.
Geçen yıl şans eseri gittik ve çok keyifliydi, sakin, sessiz ve huzurluydu. Daha Fazla
Cevap
Hala aynı kalitede hizmet vermeye devam ediyoruz efendim yorumunuz için teşekkür ederiz ve tekrar bekliyoruz.
4
Ayanya beach çınar koyunun bitiminde küçük bir alanda,keyifli bir mekan.Yazın korkunç kalabalık ve sıcak olur.Eylül ayı nisbeten daha sakin ve temiz olur.Daha sakin bir köşe için adanın arkasindaki yiğitler eski adıyla araplar köyü tavsiye edilir.
Ayanya beach çınar koyunun bitiminde küçük bir alanda,keyifli bir mekan.Yazın korkunç kalabalık ve sıcak olur.Eylül Daha Fazla
Cevap
Değerli görüşünüz için teşekkür ediyoruz. Ayanya büyümeye devam ediyor, sizleri de tekrar bekliyoruz efendim
Sen de Yorum Yaz
( 0 ile 5 arası )

Your comment sending. Please wait.
Yorumunuz gönderildi. Onaylandıktan sonra görüntülenecektir.

İşletme İle İlgili Sık Sorulan Sorular

Otelin kahvaltı saatleri nedir?

Otelimizde kahvaltı saatleri 08:00 - 10:00 arasındadır.

Ne tür bir kahvaltı sunuluyor?

Covid-19 sebebiyle 2020 sezonunda set menü kahvaltı verilecektir.

Oda tipleri ve fiyatları nedir?

Famiy House, Triple House, Penthouse, Sunset Alt, Sunset Üst ve Glampy olmak üzere 6 farklı oda tipimiz mevcuttur. Fiyatlar için site üzerinden irtibata geçmenizi rica ederiz.

Otele giriş ve çıkış saatleri nedir?

Otele giriş saati 14:00, çıkış saati 12:00'dır.

Tesiste öne çıkan lezzetler neler?

Ayanya Burger ve özel Bagel sandviçler

Evcil hayvan kabul ediyor mu?

Evet

Otel engelliler için uygun mu?

Hayır

Otelin ücretsiz otopark alanı var mı?

Evet

Burası çocuklara uygun mu?

Evet

Popüler gezilecek yerlerden hangileri tesise yakın?

Tesis Avşa merkeze 6 km uzaklıktadır.

Otelde sunulan olanaklardan bazıları neler?

Açık havuz, tesise ait sahil ve plaj, restaurant, bar

Tesiste hangi oda olanakları bulunuyor?

Bungalow ve Glampy odalar

Otelde ne tür yiyecek ve içecek seçenekleri sunuluyor?

Otelimizde Oda+Kahvaltı konaklama imkanı mevcuttur. Bunun haricinde gün içerisinde öğle ve akşam yemeklerinde yine büfemiz hizmet vermekte olup ayrıca fast food olarak restoranımızdan da faydalanabilirsiniz.

Otelin yakınında hangi restoranlar var?

Yok

Tesiste spor olanakları mevcut mu?

Bizim organize ettiğimiz bir spor organizasyonu yoktur.

Otelde havaalanı ulaşım servisi mevcut mu?

Hayır

Tesiste iş ile ilgili çalışma alanı veya toplantı hizmeti sunuluyor mu?

Hayır
Rezervasyon
Sezon: 12 Haziran / 22 Eylül
Ev Sahibi;
Otelimizin sayfasına hoş geldiniz. Bu sitede otelimiz hakkında her türlü bilgiye ulaşabilirsiniz. Ayrıca konuk yorumlarını okuyabilir ve siz de yorum yapabilirsiniz. Herhangi bir sorunuz veya rezervasyon talebiniz olursa bilgi formunu doldurup bize ulaşabilirsiniz.

İyi Tatiller...
KucukOteller.com.tr uygulaması
Uygulamayı indirin ve mobile olarak rezervasyon yapın
Favorilere Ekle
Favoriler