×
Bafa Gölü Ne Yapılır?

Bafa Gölü’ne geldiğinizde yapacağınız ilk şey göl çevresinde güzel bir yürüyüş. İsterseniz ormanlık alanda da sabah yürüyüşleri yapabilir ya da hem göl hem de orman içerisinde bisiklet turları planlayabilirsiniz. Yürüyüş parkurlarında zaman zaman zor engellerle karşılaşabiliriniz. Kaldığınız Bafa Gölü otelinden bu konuda rehberlik alabilirsiniz.   

İsterseniz Bafa Gölü’nde tekne turuna çıkabilirsiniz. Civardaki balıkçıların düzenlediği tekne turları, göldeki güzellikleri ve adacıkları keşfetmeniz açısından güzel bir deneyim olabilir. Eğer Bafa Gölü seyahatiniz yaz aylarında ise gölün diğer kıyılarında ve bembeyaz kumsallarında isterseniz güneşlenebilirsiniz ve gölde yüzebilirsiniz de.    

Göl etrafında, doğa yürüyüşlerinde ya da katıldığınız tekne turunda bol bol fotoğraf çekebilirsiniz. Latmos Dağı’nda kamp kurabilir ya da dağa tırmanış planlayabilirsiniz. Eğer ilgi alanınıza girerse kuş gözlemciliği yapabilirsiniz. Her ne kadar son yıllarda sayıları azalıp nesilleri tehlikeye girse de isterseniz balık tutabilirsiniz.   

Biraz Bafa Gölü’nde uzaklaşmak isterseniz beldenin yakınında bulunan Didim, Bodrum ve Kuşadası gibi tatil merkezlerine günü birlik geziler yapabilirsiniz.   

Akşam günün yorgunluğunu otelinizin restoranında, göl manzarasına karşı rakı balık keyfi yaparak atabilirsiniz.
 

Daha fazla
×
Fiyat aralığı
{{Math.round(similars.filters.pricerange[0])}}
{{Math.round(similars.filters.pricerange[1])}}
Filtreler
{ $class.adwords->Write(1) }
 
Fiyatları Gör
{{hotel.zone}} Merkez: {{hotel.distance.citycenter.distance}} {{hotel.distance.citycenter.type.toLowerCase()}}
Nasıl Bir Yer {{ hotel.nasilbiryer }}
Yorum Puanı
{{hotel.avarage}}
Program Ortağı
Özel Teklif
{{hotel.specialoffers}}
Fırsatlar için tıklayın
{{hotel.fiyat_min.discount}}% indirim
{{hotel.fiyat_min.total}} {{hotel.fiyat_min.price}} TRY
Şu an Kapalı

Oteller Listeleniyor

Favorilere Ekle
Favoriler