×
Burhaniye Ören Ne Yapılır
Burhaniye Ören Otelleri beldesinde neler yapılır? Gezilecek ve görülecek yerler, yapılacak etkinlikler. Ören yerleri, tarihi yerler, antika pazarı.

Eğer ağustos ayında Ören’e geldiyseniz, her yıl düzenlenen Ören Zeytin ve Turizm Festivali’ne katılabilirsiniz. Ünlü sanatçıların da katılarak renklendirdiği şenlikte, eğlenceli ve unutulmaz vakitler geçirebilirsiniz.
Pek çok tatil beldesine yakın konumda olan Ören’e geldiğinizde Efes, Bozcaada, Ayvalık, Cunda ve Kaz Dağları’na düzenlenen günü birlik turlara katılabilirsiniz. İsterseniz Ören’e yakın mavilikleri keşfetmek için tekne turlarına çıkabilirsiniz.
Ören’e geldiğinizde bir gününüzü mutlaka efsaneleri ile ünlenmiş, havası ile sağlığınıza sağlık katacak Kaz Dağları’na gitmek için ayırın. Pişman olmayacaksınız.
Burhaniye Ören’de termal turizm de ön planda. Dolayısıyla siz de civardaki kaplıcaları gezip şifa bulacağınız bir gün geçirebilirsiniz. Yeşil cennet olarak adlandırılan Ören’de doğa yürüyüşlerine çıkabilir ve yemyeşil zeytin ve çam ağaçlarının arasında kaybolabilirsiniz.
Sabahın erken saatlerinde berrak ve tertemiz maviliklerde, balıklarla beraber yüzebilirsiniz. Gün içinde bolca güneşlenip yüzerek tatilin tadını çıkarabilisiniz.

Daha fazla
×
Fiyat aralığı
{{Math.round(similars.filters.pricerange[0])}}
{{Math.round(similars.filters.pricerange[1])}}
Filtreler
{ $class.adwords->Write(1) }
 
Fiyatları Gör
{{hotel.zone}} Merkez: {{hotel.distance.citycenter.distance}} {{hotel.distance.citycenter.type.toLowerCase()}}
Nasıl Bir Yer {{ hotel.nasilbiryer }}
Yorum Puanı
{{hotel.avarage}}
Program Ortağı
Özel Teklif
{{hotel.specialoffers}}
Fırsatlar için tıklayın
{{hotel.fiyat_min.discount}}% indirim
{{hotel.fiyat_min.total}} {{hotel.fiyat_min.price}} TRY
Şu an Kapalı

Oteller Listeleniyor

Favorilere Ekle
Favoriler