×
Burhaniye Ören Ne Yenilir
Burhaniye Ören Otelleri Ne Yenir İçilir? Birbirinden lezzetli yerel restoran ve mutfakları Burhaniye Ören Otelleri kültürünün ayrılmaz bir parçasıdır

Çevresi zeytin ağaçları ve meyve sebze bahçeleri ile çevrili olan Ören’e geldiğinizde hemen her yerde kurulan tezgâhlarda taze sebze ve meyveye ulaşabilirsiniz. İsterseniz semt pazarından ya da çarşıdaki tezgâhlarda bölgede yerişmiş şifalı otları taze veya kuru olarak temin edebilirsiniz.
Deniz kenarındaki balık restoranlarında ya da konakladığınız Ören otelinin restoranında taze mevsim balıklarının, levrek, çipura, tekir ve sardalyanın en lezzetlilerini bulabilirsiniz. Taze mevsim balığınızın yanında zeytinyağlı mezeleri, börülce ve ahtapot salatasını, fener balığı buğulamasını da tadabilirsiniz.
Zeytinin anavatanı olan bölgede sabah kahvaltılarından zeytinin her türlüsünün tadına bakabilirsiniz. Zeytinyağının en iyisini yine burada tadabilirsiniz.
Deniz kenarında çok sayıda kafe ve fast food restoranlarında tost, gözleme, mantı gibi yiyecekleri; ızgara et ürünlerini, kebap, pide ve lahmacun gibi lezzetleri bulabilirsiniz.
 

Daha fazla
×
Fiyat aralığı
{{Math.round(similars.filters.pricerange[0])}}
{{Math.round(similars.filters.pricerange[1])}}
Filtreler{ $class.adwords->Write(1) }
 
Fiyatları Gör
{{hotel.zone}} Merkez: {{hotel.distance.citycenter.distance}} {{hotel.distance.citycenter.type.toLowerCase()}}
Nasıl Bir Yer {{ hotel.nasilbiryer }}
Yorum Puanı
{{hotel.avarage}}
Program Ortağı
Özel Teklif
{{hotel.specialoffers}}
Fırsatlar için tıklayın
{{hotel.fiyat_min.discount}}% indirim
{{hotel.fiyat_min.total}} {{hotel.fiyat_min.price}} TRY
Şu an Kapalı

Oteller Listeleniyor

Favorilere Ekle
Favoriler