×
Beypazarı'ndan Ne Alınır?

Beypazarı turistik potansiyeli arttıktan sonra alışveriş imkânlarının da arttığı bir bölge haline gelmiş. Dolayısıyla gerek çarşısında gerekse de sokak aralarında kurulan tezgâhlarda pek çok ürün bulabilirsiniz.
Sokak aralarında yöre halkının, genellikle de kadınların, kurduğu tezgâhlarda halkın el emeği olan çok sayıda ürüne rastlayabilirsiniz. Yiyecekten hediyelik eşyaya, doğal ürünlerden kıyafetlere ve süs eşyalarına kadar her türlü şeyi bulabilirsiniz. Tarhana, Beypazarı kurusu, havuç suyu, havuç dondurması, havuç lokumu, havuç döneri, havuç reçeli ve taze havuç gibi pek çok yöresel lezzeti satın alabilirsiniz. Kışlık kurutulmuş ya da yapılmış yiyecekler de var.  
Çarşamba, Cuma ve cumartesi günleri kurulan semt pazarı gibi yöresel ürünlerin satıldığı tezgâhlardan istediğiniz her türlü şeyi satın alabilirsiniz. Ev yapımı reçeller, tarhana, havuç ve ürünleri, kuru, yörede yetişen taze veya kurutulmuş otlar, bazlama ekmeği veya tekstil ürünleri gibi çok sayıda ürünü bulabilirsiniz. Sevdiklerinize götürmek için havuç lokumu alabilirsiniz.
İsterseniz tarihi Beypazarı Çarşısı’ndan ya da Gümüşçüler Çarşısı’ndan telkari, hediyelik eşya, süs eşyası ya da takı, kıyafet gibi ürünler de satın alabilirsiniz.

Daha fazla
×
Fiyat aralığı
{{Math.round(similars.filters.pricerange[0])}}
{{Math.round(similars.filters.pricerange[1])}}
Filtreler
{ $class.adwords->Write(1) }
 
Fiyatları Gör
{{hotel.zone}} Merkez: {{hotel.distance.citycenter.distance}} {{hotel.distance.citycenter.type.toLowerCase()}}
Nasıl Bir Yer {{ hotel.nasilbiryer }}
Yorum Puanı
{{hotel.avarage}}
Program Ortağı
Özel Teklif
{{hotel.specialoffers}}
Fırsatlar için tıklayın
{{hotel.fiyat_min.discount}}% indirim
{{hotel.fiyat_min.total}} {{hotel.fiyat_min.price}} TRY
Şu an Kapalı

Oteller Listeleniyor

Favorilere Ekle
Favoriler