×
Beypazarı'nda Ne Yapılır?

Eğer haziran ayında Beypazarı’na gitmişseniz, her yıl haziran ayının ilk haftasında düzenlenen “Geleneksel Tarihi Evler, El Sanatları, Havuç ve Güveç Festivali”ne katılabilirsiniz.
Doğa ve kuş gözlem meraklısıysanız isterseniz kendiniz veya arkadaş grubunuzla isterseniz de bir rehber eşliğinde kuş gözlemciliği deneyimi yaşayabilirsiniz.
Gümüşçüler Çarşısı’nda telkari ustalarından telkari yapımını izleyebilirsiniz. Tarihi Beypazarı Çarşısı’nı gezebilirsiniz.
İnözü Vadisi’ne gidip hem doğa ve tarihe tanıklık edebilir, hem de piknik ya da doğa yürüyüşleri yapabilirsiniz. İsterseniz vadide bulunan mağaraları da görebilirsiniz.
Beypazarı kaplıcalarına ve içmelerine gidip şifalı sularla yıkanabilirsiniz. Beypazarı sokaklarında yürüyüş yaparak tarihi evleri fotoğraflayabilir ve tarihe daha da yakından tanıklık edebilirsiniz. Sokaklarda tezgâh açan yöre halkıyla sohbet edebilirsiniz. Beypazarı’nın müzelerini ve tarihi yerlerini gezip görebilirsiniz. Beypazarı’nda bir kafe ya da çay bahçesinde günün yorgunluğu atarken Türk kahvesi eşliğinde güzel bir Beypazarı Sodası içebilirsiniz.

Daha fazla
×
Fiyat aralığı
{{Math.round(similars.filters.pricerange[0])}}
{{Math.round(similars.filters.pricerange[1])}}
Filtreler
{ $class.adwords->Write(1) }
 
Fiyatları Gör
{{hotel.zone}} Merkez: {{hotel.distance.citycenter.distance}} {{hotel.distance.citycenter.type.toLowerCase()}}
Nasıl Bir Yer {{ hotel.nasilbiryer }}
Yorum Puanı
{{hotel.avarage}}
Program Ortağı
Özel Teklif
{{hotel.specialoffers}}
Fırsatlar için tıklayın
{{hotel.fiyat_min.discount}}% indirim
{{hotel.fiyat_min.total}} {{hotel.fiyat_min.price}} TRY
Şu an Kapalı

Oteller Listeleniyor

Favorilere Ekle
Favoriler