×

Kumsalıyla Öne Çıkan En Güzel Plaja Sahip Oteller 948 kişi tarafından bu hafta okundu

Daha yaz mevsimi gelmeden başlar tatil planları… Zevkimize ve bütçemize uygun otel bulabilmek, plajı güzel olsun, kumu şöyle olsun, denizi böyle olsun gibi beklentiler kararımızı verene kadar da bitmez. Zaten çabucak bitiveren yaz tatilimizde, vaktimizin çoğunu geçirdiğimiz, gün boyu güneşlenip denize girdiğimiz plajın da güzel ve temiz olması bizim için oldukça önemlidir. Üç tarafı masmavi denizlerle çevrili ülkemizin hemen hemen her kıyısında muhteşem denizi ve plajı ile ünlü, mavi bayraklı pek çok konaklama tesisi mevcut. Tesisin güzel ve temiz bir plaja sahip olması göz zevkimizin yanında sağlığımız için de önemli. Plajın güzelliği ve temizliği çocuklu aileler için de dikkat edilmesi gereken noktalardan biri. Eğer siz de tatilinizi planlarken otel plajınızın güzel olmasını ön planda değerlendiriyorsanız, sizin için seçmiş olduğumuz hemen hemen her bölgeden en güzel plaja sahip farklı otelleri, sitemizden inceleyebilirsiniz.

1- Villa Mahal - Kalkan - https://www.kucukoteller.com.tr/villa-mahal-kalkan


2- Changa Otel - Adrasan - https://www.kucukoteller.com.tr/changa-hotel-adrasan


3- Blanca Beach Hotel - Kaş - https://www.kucukoteller.com.tr/blanca-beach-hotel

4- Pilos Deluxe Hotel - Turunç Marmaris - https://www.kucukoteller.com.tr/pilos-deluxe-hotel


5- Panjur Hotel - Söğüt Marmaris - https://www.kucukoteller.com.tr/panjur-hotel-sogutkoy


6- Assos Terrace Hotel - https://www.kucukoteller.com.tr/assos-terrace-hotel

7- Gökçeada Surf Hotel - https://www.kucukoteller.com.tr/gokceada-surf-oteli

8- Ayanya Beach ve Bungalovları - Avşa Adası - https://www.kucukoteller.com.tr/ayanya-beach-ve-bungalovlari

9- Ayvalık Sea Resort - Sarımsaklı - https://www.kucukoteller.com.tr/ayvalik-sea-resort

10- Ekincik beach Hotel - Ekincik Köyceğiz - https://www.kucukoteller.com.tr/ekincik-beach-hotel

11- Otel Mavi Beyaz - Palamutbükü Datça - https://www.kucukoteller.com.tr/otel-mavi-beyaz


12- Mandalya Beach Hotel - Kargı - https://www.kucukoteller.com.tr/mandalya-hotel

13- Fiska Selimiye - Selimiye Marmaris - https://www.kucukoteller.com.tr/fiska-hotel

14- Med-inn Hotel - Güllük Milas - https://www.kucukoteller.com.tr/med-inn-hotel


15- Sign By Ersan Hotel - Bodrum - https://www.kucukoteller.com.tr/sign-by-ersan-hotel


16- Ortunç Hotel - Cunda Adası - https://www.kucukoteller.com.tr/ortunc-otel

17- Reges a Luxury Collection Resort & Spa - Boyalık Çeşme - https://www.kucukoteller.com.tr/reges-a-luxury-collection-resort--spa


18-  Vira Demir Hotel & Velena Restoran - Selimiye Marmaris - https://www.kucukoteller.com.tr/vira-demir-hotel


19- Casa Daracia - Bozburun Marmaris - https://www.kucukoteller.com.tr/casa-daracia


20- La Bohme Kabak - Kabak Ölüdeniz - https://www.kucukoteller.com.tr/la-boheme-kabak


21- Hotel Mola - Marmara Adası - https://www.kucukoteller.com.tr/hotel-mola


22- D- Resort - Göcek - https://www.kucukoteller.com.tr/d-resort-gocek

23- Doris Otel - Datça Karaincir - https://www.kucukoteller.com.tr/datca-doris-hotel

KucukOteller.com.tr uygulaması
Uygulamayı indirin ve mobile olarak rezervasyon yapın
Favorilere Ekle
Favoriler