×

GEL KEYFİM GEL :) SPA ZAMANI! VOL 1 69 Görüntüleme

Yeni yıla 0 km başlamak için mi diyelim? Yoksa haftaya 0 km başlamak için mi? Evlilik öncesi veya sonrası için mi? Siz seçin..Nasıl olsa herkesin bir bakıma, hayatın bir dönemimde 0 km olmaya ihtiyacı vardır. Kimsenin “Hayır” diyemeyeceği “SPA ZAMANI” !

Lavanda Otel – Şile / İstanbul

  İstanbul’da yaşıyor, işten başınızı kaldırmakta zorluk çekiyorsanız rahat gidebileceğiniz otellerden. Meşe, kayın ve çam ormanları ile çevrelenmiş tesiste sauna, jakuzi, buhar odası açık ve kapalı dinlenme odaları, ısıtmalı su yatakları ile sizlere özel hazırlanmış aroma terapi, hidroterapi banyoları ve masaj terapileri ile kendinizi arındırabilir ve şımartabilirsiniz. SPA’nın yanı sıra Michellin yıldızlı Şef Maurillio Garolanın yanında İtalyan mutfağı eğitimini alan otel sahibi Emre Bey’in yemekleri ve özel şaraplar keyfinize keyif katacak.

web: http://www.kucukoteller.com.tr/lavanda-otel

Villa Augusto – Alanya

  Alanya’da deniz kenarında Yeşil bir bahçenin içine kurulmuş olan otelde otantik odalar, açık yüzme havuzu ve spa merkezi mevcut. Villa Augusto’nun spa merkezinde sauna ve Türk hamamı bulunmaktadır. Konuklar masaj ve güzellik bakımları yaptırabilir veya kapalı yüzme havuzunda vakit geçirebilirler.

web: http://www.kucukoteller.com.tr/villa-augusto

KucukOteller.com.tr uygulaması
Uygulamayı indirin ve mobile olarak rezervasyon yapın
Favorilere Ekle
Favoriler