×

Golden Key Bördübet YoUniversity Mind and Body Detox Kampı 83 Görüntüleme

Golden Key Bördübet’te, Yaz Sezonu Tüm Işıltısıyla Başlıyor !

Yemyeşil çam ağaçları, çeşit çeşit kuşlar, ışıl ışıl deniz ve huzur... Doğada sakin bir yolculuğa evet diyenlerdensiniz, Golden Key Bördübet tam size göre!

Kuş cıvıltıları eşliğinde, Golden Key Bördübet’in kendi bahçesinde yetiştirilen doğal ürünlerle hazırlanmış bir kahvaltıyla güne sağlıklı bir başlangıç yapın. Sincaplar ve kuğular eşliğinde, dereden kayıkla denize açılın. Sessiz ve sakin plajında, güneşe uzanın ve D vitamini depolarınızı doldurun.

Bördübet SPA’da, özel cilt ve vücut bakımlarıyla arının ve özel masörlerin ellerinden masajlarla şifa bulun. Sadece size özel hazırlanan detoks suları ve bitki çaylarıyla hem ruhunuzu hem de bedeninizi yenileyin.

Çam ağaçlarının arasında, unutulmaz bir bisiklet yolculuğu yapın ya da sevdiğinizle doğa yürüyüşüne çıkarak, şehrin tüm stresini unutun.

Tatiliniz boyunca; uzman isimlerden sağlıklı yaşam workshop’ları, nefes terapileri, çağdaş sanatın öncülerinin unutulmaz sergileri ve çok daha fazlası da dönemsel olarak size eşlik etsin.

Golden Key Bördübet, her yıl olduğu gibi bu yaz da 1-4 Haziran tarihleri arasında gerçekleştirilecek olan YOUniversity Mind & Body Detox Kampına ev sahipliği yapmaya devam ediyor.

GOLDEN KEY BÖRDÜBET YOUniversity MIND & BODY DETOX CAMP

YOUniversity ekibi her yıl haziran Ayında Gökova'nın mavisinin ve yeşilinin birleştiği dünyanın en şifalı topraklarından Bördübet'te Golden Key evsahipliğinde Zihin ve Beden Arınma Programı düzenlemektedir. Kamp süresince bedeni stres kimyasından, toksinlerden ve toksik düşünce kalıplarından uzaklaştırarak doğanın desteğiyle bir şifalanma ortamı yaratmak amaçtır. Etkinlik boyunca holistik, toksin attırıcı bir beslenme planı ile bol bol yerel topraklarda yetişen doğal gıdalar ve meyve-sebze suları servis edilmektedir. 
Güne yoga, dans ve hareket meditasyonlarıyla başlar, dersler arası deniz ve güneşin molası verilir. Aksam seanslarında doğada nefes, meditasyon ve şamanik çalışmalar, günbatımı ve toprak anaya bağlanma ritüelleri, içimizdeki dişi ve eril enerjilerle buluşma çalışmaları etkinlik programında olan aktivitelerin bazıları. 

Golden Key Bördübet, bu yaz sizi yine huzurla sarmalamaya bekliyor !

Web: www.kucukoteller.com.tr/golden-key-bordubet
Telefon: +90 252 436 92 30

Favorilere Ekle
Favoriler