×

Haftasonu Rotamız Bolu ve Yedigöller

Bahar ayları, yaz tatilinin yaklaştığının en büyük habercisi. Ancak tatil illa ki de yaz mevsiminde yapılmaz. İlkbahar tatilleri de son yıllarda giderek yükselen bir trend. Hem yaz tatiline göz kırpan bir hazırlık hem de doğanın uyanışına tanık olmanın vereceği huzur. Üstelik güzel ülkemizde bu aylarda harika güzelliklere sahne olan bu kadar yer varken ilkbaharı boş geçirmek olmaz.

Bu hafta sonu için yönümüzü Bolu’daki doğa harikası Yedigöller’e çevirdik. Doğanın yeniden doğan güzelliklerine, en güzel bölgeden başlayarak tanıklık edin istedik. Yedi tane gölün harika manzarası ve renk cümbüşünün yanında yeni açan çiçeklerin neşesine, suya yansımasına, hayvanların en keyifli hallerine tanık olmak sizi de neşelendirecek. Doğanın sessizliği ve sakinliği, huzur bulmanıza yardımcı olacak.

Harika manzarası ile en romantik anların sizi beklediği Yedigöller bölgesinde; güzel yürüyüşler, keyifli bisiklet turları ve şaşırtan kareleri yakalayacağınız fotoğraf çekimleri yapmak size her şeyi unutturacak.

Bölgenin şirin küçük otellerinde konaklarken sabah tertemiz bir havayla uyanıyorsunuz. Yürüyüş ve kahvaltı sizi enerjiyle doldurarak yeni güne hazırlıyor. Akşamları ise bölgedeki restoranlarda lezzetli yemeklerle mideniz şenlenecek. Çünkü unutmayın ki dünyaca ünlü Bolu Mengen aşçılarının çıktığı topraklardasınız.

Farklı bir hafta sonu geçirmek ve hafta sonunun neşesini tüm hafta sürdürmek istiyorsanız planınızı yapın ve yerinizi ayırtın. İyi tatiller.

Oteller ve Aktiviteler için sayfayı ziyaret edin: www.kucukoteller.com.tr/bolu-otelleri.html