×

Hayallerinizin Düğünü Kapadokya Museum Hotelde Gerçeğe Dönüşüyor 58 Görüntüleme

HAYALLERİNİZİN DÜĞÜNÜ MUSEUM HOTEL’DE GERÇEĞE DÖNÜŞÜYOR

Çiftlerin aşkını ölümsüz kıldığı en özel gecelerinde, muhteşem Kapodokya manzarasına eşlik eden kusursuz servislerin eşliğinde, gelin ve damadın hayallerini ‘’White Table’’ markasıyla gerçeğe dönüştüren ‘Museum Hotel’, hafızalardan silinmeyecek düğünlere ev sahipliği yapıyor.

Doğa ve tarihin bütünleştiği Kapadokya manzarasının büyüleyici atmosferinde, misafirlerine unutulmaz anlar yaşatan ‘Museum Hotel’, özel etkinlikler, sıra dışı düğünler ve catering hizmetleri için hayat verdiği ‘’White Table’’ markasıyla en özel günlerinizi unutulmaz kılacak.

Museum Hotel, White Table markasının yeni nesil eğlence anlayışı ile Kapadokya’nın en göz alıcı noktalarında, evlenecek çiftlerin hayallerini, tüm detaylarıyla gerçeğe çeviriyor. 

Kapadokya’nın eşsiz manzarasıyla büyüleyen odalar…

Düğün gecenizde bölgenin en özel konumunda bulunan Museum Hotel’in eşsiz manzaraya eşlik eden, özel tasarlanmış ve balayı çifti için hazırlanmış odalarında konaklayabilir, şampanyanızı yudumlayarak muhteşem bir masajın keyfini çıkarttıktan sonra, balonları izlerken kahvaltı yapabilirsiniz.

Tarihin ve Kapadokya’nın muhteşem dokusu ile Maara Konak…

Museum Hotel ‘in tüm organizasyonu üstlendiği, Kapadokya bölgesinin en seçkin etkinlik mekanlarından biri olan ‘ Maara Konak’ da özel düğünler için ayrıcalıklı bir alternatif… Misafir sayısının yükseldiği davetler için de çok uygun olan Maara Konak’ın tarihi mimarisi farklı davet konseptleri için de farklı seçenekler sunuyor.

Düğün yemeğiniz ünlü şef Murat Bozok’tan…

Ünlü şef Murat Bozok’un önderliğinde hazırlanan düğün menüsü ile konuklarınızı en mükemmel şekilde ağırlarken, şefin sizin için hazırladığı özel düğün pastası, nikah öncesinde eşsiz gün batımı kokteyller ile düğününüz özel lezzetler ile taçlanıyor.

Kuaför organizasyonu ve unutulmaz Kapadokya anılarınızın yer alacağı fotoğraf albümü gibi daha birçok ayrıcalıkları ile yeni nesil düğün için gerekli tüm servisleri sunan ‘Museum Hotel’ de hayal ettiğiniz masalsı bir düğün sizi bekliyor.

www.museumhotel.com.tr

Rezervasyon için; 0(384) 219 22 20

Adres: Tekelli Mahallesi, No. 1, Uçhisar, P.K. 50240, Nevşehir / Kapadokya

Kayseri havalimanı: 65km mesafededir.

Diğer Kapadokya Otelleri için tıklayın!

Favorilere Ekle
Favoriler