Hiçbirşey Bulamadık

Listeleniyor...
×

Marmaris Bozburun

Tarihi M.Ö. 3000’li yıllara kadar uzanan Marmaris’e Bağlı Bozburun, küçük bir balıkçı kasabasıdır. Günümüzde ise gulet adı verilen teknelerin üretildiği, her yıl Gulet Festivali’nin düzenlendiği, dünyanın her yerinden pek çok yerli ve yabancı turisti ağırlayan bir tatil beldesidir Bozburun.

Marmaris’e yaklaşık 50 km. uzaklıkta bulunan Bozburun’da, Marmaris’in aksine daha sakin ve huzurlu bir tatil anlayışı hâkim. Datça Yarımadası’nın çam ağaçları arasında kalan tatil beldesinde konaklamak için pek çok alternatifiniz var.

Bozburun butik otelleri ve pansiyonları misafirlerini, dost samimiyeti ve lüks otelleri aratmayacak konforda ağırlıyorlar. Sakin, sessiz, doğayla iç içe ve insan kalabalığından uzak bir tatil için Bozburun butik otelleri sizleri bekliyor. Bozburun otellerinin bazılarına karadan ulaşım imkânı yok, tekne ile gelip sizi alıyorlar. Bozburun’da otellerin neredeyse hepsi önlerini denize dönmüş, sırtlarını ise yemyeşil ormanlara yaslamışlar. Otellerin tamamına yakını çeşit çeşit çiçeklerle örülü bahçeye sahip. Hala Marmaris’e gitmediyseniz, Marmaris’te size en unutulmaz tatili sunacak yerlerden biri Bozburun. Bozburun otellerini ve uygun fiyat seçeneklerine bir göz atmak için acele edin.