Hiçbirşey Bulamadık

Listeleniyor...
×

Tranquilla Nehir Evi Ağva İstanbul

“Doğaya huzur, sizlere mutlu ve sağlıklı bir yıl dileriz.”      

Tranquilla Nehir Evi Tranquilla” dinginlik ve sükûnet anlamına geliyor. Tesiste tekstilden, mobilyaya, yemeklere kadar her şeyin doğal olmasına özen gösteriliyor. Tabii bu doğallık, içinde konforu da barındırıyor. kurumsal yaşamın içinde yer almaktan heyecan duymadığını fark eden sahipleri tarafından kurulan bir tesis. Ormanda yürüyüşün ardından  nehirde kısa bir gezinti, doğanın kucağında  bir gün, şömine başında sıcak şarap keyfi. Ocak ve Şubat aylarında Sıcak Şarap Günleri‘nde sizleri bekliyorlar. Üstelik Facebook’ta “Tranquilla River Lodge”sayfalarına üye olduğunuz takdirde Ocak ve Şubat ayların yararlanabileceğiniz %10 indirimleri var!

AĞVA’DA KUŞ GÖZLEMCİLİĞİ VE FOTOGRAFÇILIĞI

Kuş gözlemciliği doğayı kuşların dünyasından tanımayı sağlayan bir gözlem sporu. Türkiye’deki toplam kuş türlerinin sayısı Avrupa’nın tamamında bulunan kuş türleri kadar.

Ülkemizin kuşlar açısından zengin olmasının en önemli nedenleri, zengin sulak alanlara sahip olması ve kuş göç yolları üzerinde bulunması. Türkiye’de kuş gözlemciliği son yıllarda dünyadaki gelişmelere paralel olarak hızla yayılmakta. Ağva’da gözlemlenebilecek kuş türlerinden Yalıçapkınıgiller,  Ağaçkakan ve Kızılgerdan sizleri bekliyor olacak! web: http://www.kucukoteller.com.tr/tranquilla-nehir-evi