×

Yenilenen Ucakbileti.com Yayında 34 Görüntüleme

Yenilenen Ucakbileti.com Yayında

Yepyeni tatil rotaları keşfetmek, unutulmaz anılar biriktirmek ve dünyanın en gizli saklı köşelerini bile ziyaret edebilmemiz için bize binlerce hava yolunun uçuşlarını kıyaslama imkânı sunan Ucakbileti.com, tüm altyapısını ve tasarımını yenileyerek geçtiğimiz günlerde yayına girdi.

Dünyanın farklı noktalarındaki en güzel otellerde konaklayabilmek ve asla unutamayacağımız tatil hatıralarına sahip olmak için ilk önce ihtiyacımız olan şeylerden biri de tabii ki uçak bileti. Bir de bu uçak biletleri uygun fiyatlı olursa, tatilin tadı daha bir başka oluyor. Ucakbileti.com, aradığımız en ucuz uçak biletini bulabilmemiz için, gideceğimiz destinasyona olan tüm uçuşları tek sayfada listeliyor ve fiyat karşılaştırma imkânı sağlıyor. Böylece, en ucuz uçak biletini görerek anında satın alabiliyor, yepyeni heyecanlara kanat açıyoruz!

Tasarımını tamamen yenileyerek çok daha kullanıcı dostu bir arayüze sahip olan Ucakbileti.com, aynı zamanda yeni yayına aldığı mobil arayüzü sayesinde de tablet veya cep telefonları üzerinden yine en pratik şekilde uçak bileti satın almayı mümkün hâle getiriyor.

Sadece ödeme sayfalarını değil, sitenin tüm sayfalarını dünyanın en çok tercih edilen SSL sağlayıcılarından GeoTrust Global CA’ya emanet eden Ucakbileti.com, güvenlik konusunda da kullanıcılarının kafasında en ufak bir soru işaretine bile yer bırakmıyor. 3D secure sistemini kullanarak ve dilerseniz, anlaşmalı kredi kartlarına taksit imkânından faydalanarak aradığınız ucuz uçak biletinizi anında satın alabilirsiniz.

Aynı zamanda hızıyla da dikkat çeken Ucakbileti.com, sadece saniyeler içerisinde size yüzlerce uçuşu aynı anda listeleyebiliyor. Bunun yanında, zengin içerikli blog sayfası da kullanıcılarına en iyi destinasyonlarla ilgili birbirinden ilginç makaleler sunuyor. Sürekli yenilenen şehir rehberleri ve en güncel hava yolu kampanyaları da kullanıcıların en iyi seyahati planlamaları için hazırda bekliyor.

Ucakbileti.com, sunduğu eşsiz avantajlarla seyahat severlerin uğrak adresi olacak gibi görünüyor.

Favorilere Ekle
Favoriler