×

Yeryüzündeki En Güzel Adalar 92 Görüntüleme

Bali: Endonezya bölgesinde ki 17.500 adadan biri olan ve hint okyanusunda yer alan Bali, muhteşem doğal güzellikleri ile en popüler ada. Adanın lüks ve tasarım sahibi butik otelleri, yerel sanat, adaya özgü yemekler ve alternatif tıp çözümleri sizlere sunulan seçenekler arasında. Buraya gelmişken Kintamani yanardağından nefis bir manzara kaçırılmamalı. Pura Pesakih ana tapınağı, batur volkanı ve gölü, Kutsal tapınak Tanah Lot, Kutsal su tapınağı, maymunlar ormanı görülecek diğer yerlerden.
Maldivler: Hint okyanusunun tam ortasında 1192 adacıktan oluşan ada, romantik tatiller için tasarlanan resort oteller ile dolu. Tertemiz ve berrak suları, şnorkel için birebir. Ada’da bulunduğunuz sürece kendinizi ünlü spalarında şımartmayı unutmayın !. Ada da diğer aktiviteler ise yunuslar ve balinalar ile dalış yapmak, geceleri balık avı, günbatımı turları ( dhoni adlı teknelerle ) ve sürf. 

Mallorca: Sıradışı şaraphane ve butikleri ile anılan ada, ispanyol sömürgesine ait. La seu palma katedrali, milyon yıllık mağaraları, engin kumsalları ile San jordi ve Es Trenc Plajları en popüler olanları.

Favorilere Ekle
Favoriler