Hiçbirşey Bulamadık

Listeleniyor...
×

YILBAŞINA ÖZEL UFAK BİR JEST

Yılbaşı için kendinizi, sevgilinizi, uzun zamandir baş başa kalmayı unutmuş anne ve babanızı, sevdiklerinizi ufak bir jest ile şımartmaya ne dersiniz?

Baktınız kalkıp gidesiniz yok bir yerlere..Sevdiklerinizin de yok..Yanı başınızda olan güzelliklere dikat çekelim istedik biz de. Yılbaşı gecesini farklı bir yerde konaklayarak geçirmek yeni yıl için güzel ve değişik bir başlangıç olabilir. Tabi bu demek değildir ki “tüm yıl böyle evden uzak geçicek”:).Sadece masum bir başlangıç..Ne de olsa yoruldunuz, duygusal ve fiziksel olarak buna ihtiyacınız var. Ben Istanbul’da yaşayan biri olarak yılbaşında sevdiklerimi ve kendimi neresi ile şımartırdım:

“Avrupa’nın En Çekici Oteli” seçilen “ Ajia “  ile…                                          

Anadolu Yakası’nda Boğaza nazır eski bir Osmanlı Konağı, modern iç mimarisi ile büyüleyici.  Yılbaşı gecesi için hazırlanan lezziz bir yemeğin ardından Boğaz’da her yıl gerçeleştirilen havai fişek gösterisine büyülü bir atmosferden eşlik edebilir içkinizi yudumlayabilirsiniz. O akşam trafiği de dert etmenize gerek yok; çünkü Ajia shuttle motoru sizi otele ücretsiz ulaştırma hizmeti veriyor.nefes kesen Boğaz manzaralı 16 odasıyla misafirlerine hayatın stres ve koşuşturmasından uzak çok özel bir kaçış olanağı sunuyor. Yeni yıl için güzel,hoş ve şık bir başlangıç isteyenlere duyurulur.

Otele ulaşmak için: http://www.kucukoteller.com.tr/ajia-otel