×
Bitez'de Ne Yapılır?

Bitez gibi Bodrum Yarımadası’nın en güzel bölgelerinden birine gelmişseniz mutlaka bir keşif yürüyüşüne çıkmalısınız. Narenciye bahçeleri ile kurulu doğada yürüyüşler yapmalısınız.    

Havası, denizi ve rüzgârı ile su sporları için oldukça uygun bir bölge olan Bitez’de rüzgâr sörfü, su kayağı, yelken ve çeşitli su sporlarını deneyebilirsiniz.    

Oldukça yakın olan Bodrum merkeze gidip Bodrum’un dar sokaklarında yürüyüşe çıkabilir, merkezde çarşıyı gezebilir ve alışveriş yapabilirsiniz. Bodrum sokaklarında gezerken beyaz badanalı ve mavi panjurlu Bodrum evlerini fotoğraflayabilirsiniz.   

Bodrum’un ve Bitez’in mavi sularında günübirlik tekne turlarına çıkarak Bodrum’un gizli kalmış koylarını keşfedebilirsiniz.   

Akşam deniz kenarındaki balık restoranlarında taze mevsim balıklarının ve çeşit çeşit zeytinyağlı mezelerin tadına bakabilir, balık keyfi yapabilirsiniz. İsterseniz ünlü Bodrum bar ve diskolarında eğlenebilir, isterseniz de canlı müzik yapan mekânlarda vakit geçirebilirsiniz. Bitez Yalısı’nda güzel bir akşam yemeği yiyebilirsiniz.   

Bodrum Kalesi’ni, Bodrum Su Altı Arkeoloji Müzesi’ni ve Bodrum Antik Tiyatrosu’nu ziyaret edebilirsiniz. Antik tiyatroda, özellikle yaz aylarında düzenlenen farklı etkinliklere katılabilirsiniz.

Konaklama için Bodrum Otelleri sayfasını ziyaret ediniz.

Daha fazla
×
Fiyat aralığı
{{Math.round(similars.filters.pricerange[0])}}
{{Math.round(similars.filters.pricerange[1])}}
Filtreler
{ $class.adwords->Write(1) }
 
Fiyatları Gör
{{hotel.zone}} Merkez: {{hotel.distance.citycenter.distance}} {{hotel.distance.citycenter.type.toLowerCase()}}
Nasıl Bir Yer {{ hotel.nasilbiryer }}
Yorum Puanı
{{hotel.avarage}}
Program Ortağı
Özel Teklif
{{hotel.specialoffers}}
Fırsatlar için tıklayın
{{hotel.fiyat_min.discount}}% indirim
{{hotel.fiyat_min.total}} {{hotel.fiyat_min.price}} TRY
Şu an Kapalı

Oteller Listeleniyor

Favorilere Ekle
Favoriler