×
Gümbet'te Gezilecek Yerler

Gümbet’e geldiğinizde her şeyden ve Gümbet merkezden önce Bodrum’u gezmelisiniz. Bodrum’da gezmeniz gereken o kadar çok şey var ki…   

Öncelikle Bodrum merkezi ve çarşıyı gezebilirsiniz. Bodrum Kalesi’ne gidebilirsiniz. Bodrum Kalesi’ni ve oradaki müzeyi ziyaret edebilirsiniz. İki liman arasındaki kayalıkların üzerine kurulan kalede ziyaret etmeniz gereken en önemli bir diğer yer ise Sualtı Arkeolojisi müzesi. Bu müze dünyanın ikinci su altı müzesi olma özelliğinde.     

Halikarnassos kentinin en önemli surları olarak bilinen Mindos Kapısı’nı görebilirsiniz. Mindos Kapısı, Bodrum ile Gümbet arasındaki mevkide, Gümbet Kavşağı’nda, yer alıyor. Burada Roma Dönemi’nden ve Helenistik Dönem’den kalma izler de görebilirsiniz.    

Meraklıları içinse Halikarnas Balıkçısı olarak bilinen Cevat Şakir Kabaağaçlı’nın Gümbet’in arkada tarafında, Saldırşah Mevkii’nde bulunan mezarını ziyaret edebilirsiniz.    

İsterseniz Bodrum merkezde uzun uzun yürüyüşler yapıp, meşhur beyaz badanalı Bodrum evlerini görebilirsiniz. Bodrum’un plajlarında güneşlenip yüzerek vakit geçirebilirsiniz. Akşamları ise Bodrum’un veya Gümbet’in ünlü eğlence mekânlarında eğlencenin tadına doyabilirsiniz.

Konaklama için Bodrum Otelleri sayfasını ziyaret ediniz.

Daha fazla
×
Fiyat aralığı
{{Math.round(similars.filters.pricerange[0])}}
{{Math.round(similars.filters.pricerange[1])}}
Filtreler
{ $class.adwords->Write(1) }
 
Fiyatları Gör
{{hotel.zone}} Merkez: {{hotel.distance.citycenter.distance}} {{hotel.distance.citycenter.type.toLowerCase()}}
Nasıl Bir Yer {{ hotel.nasilbiryer }}
Yorum Puanı
{{hotel.avarage}}
Program Ortağı
Özel Teklif
{{hotel.specialoffers}}
Fırsatlar için tıklayın
{{hotel.fiyat_min.discount}}% indirim
{{hotel.fiyat_min.total}} {{hotel.fiyat_min.price}} TRY
Şu an Kapalı

Oteller Listeleniyor

Favorilere Ekle
Favoriler