×
Hakkımızda

Türkiye’nin En Güzel Küçük ve Butik Otellerinden Bazılarını KucukOteller.com.tr Sitesi ile Keşfedin !


KucukOteller.com.tr sitesi, İzim Bozada tarafından kurulmuş olan ve Türkiye’nin güzelliklerini siz konuklarına sunma amacı taşıyan bir nevi blog tatil sitesi.
2004 yılında kurulmuş olan Küçük Oteller Sitesi, Türkiye'yi her yıl karış karış dolaşarak, keşfetmiş olduğumuz bu sıradışı konaklama yerlerini, butik otelleri, küçük otelleri ve dağ evlerini sizlerin beğenisine sunuyoruz.


Sitemizdeki benzersiz güzellikteki bu tesislerin, sitemiz aracılığı ile özellikle tüm dünya çapında çok daha geniş bir pazara hitap etmesi sağlanmakta, çeşitli yerli yabancı editör, seyahat uzmanı, blogger ve kuruluşlarla işbirliği yapılmaktadır. Bu işbirlikleri sonucunda Türkiye'nin bu özellikli tesisleri yabancı dergi ve gazetelerde haber yapılmakta, Türk turizmi ve Türkiye tanıtımı adına faydalı çalışmalar gerçekleştirilmektedir.

Oteller, Editörümüz İzim Bozada tarafından bizzat gezilerek, görülerek seçilmekte ve KucukOteller.com.tr sitesinde yayınlanmaktadır. Seçim yaparken özellikle sahibi tarafından işletilen,
işleten kişiye her an ulaşılabilen, sohbeti, yemesi, içmesi ev havasında geçen, "Farklı" olan,  bir ahbap, arkadaş evine gidilmiş, konuk olunmuş hissi veren, tasarımı ve tarzı olan, kendine has ve özgün olan, bir yerin taklidi olmayan, ayrıldığınızda, kalbinizin ve ruhunuzun kaldığı yer olan, temiz, hijyen kurallarına uygun olan, ilgi ve merak uyandıran, otel atmosferini yaşatmamaya çalışan tesisleri seçmeye gayret ediyoruz.
Yeni yerler keşfetmemize sizler de yardımcı olmak isterseniz lütfen bize yazın.

Şimdiden Hepinize İyi Tatiller...

Izim Bozada - Gezgin ve Doğasever
KucukOteller.com.tr
Tel: +90 212 236 6100 , Fax: +90 212 381 6343
E-mail: [email protected]