×

Denizli Otelleri


Denizli’de keşke bunu da yapsaydım, keşke şuraya da gitseydim demek istemiyorsanız işte size fırsat. Denizli denince akla ilk gelen şeyler Pamukkale, Denizli horozu ve kaplıcalarıdır. Bunların yanı sıra Denizli’nin tarihi yerleri, yöresel lezzetleri ve antik kentleri de Denizli’ye ayrı bir güzellik katmakta ve önem kazandırmaktadır.

Denizli Kış Sporları
Bozdağ Kayak Merkezi

Denizli’de kış sporu olur mu demeyin. Ege Bölgesinde olmasına rağmen kış sporları için uygun illerimizden birisidir. Denizli sınırları içerisinde kalan birçok dağ sayesinde Ege Bölgesinde kış sporları yapabileceğiniz nadir illerden birisidir. Denizli’de bulunan Karcı Dağı, Honaz Dağı, Bozdağ, Karkın Dağı kış sporları yapmak için elverişlidir.

Denizli Bisiklet Turları Bir yandan spor yapmak bir yandan da Denizli ve Denizli’nin doğasıyla iç içe olmak için yapacağınız en uygun aktivite bisiklet turu yapmak. Denizli’de bisiklete binebileceğiniz birçok parkur bulunmakta. Pamukkale, Güzelpınar, Haytabey, Karahayıt, Uzunpınar gibi yerlerde rahatlıkla bisiklet turu yapabilirsiniz.

Denizli Yamaç Paraşütü Yamaç Paraşütü Birçok insan için pek alışık olunmayan yamaç paraşütü aktivitesini listenize dahil edebilirsiniz. Çünkü Denizli’de yamaç paraşütü yapabilecğiniz uygun bir yer var. Honaz Dağı. Honaz Dağında hem yamaç paraşütü uçuşu hem yelken yani delta uçuşu hemde kanat uçuşu için uygun parkurlar bulunmakta. Bu parkurlar tam olarak Honaz Dağı Serinhisar ilçesinde ve Çökelez Dağı Pamukkale Ören Yerinde bulunmaktadır.

Denizli Jeep Safari
Jeep Safari Kültür olarak pek bilmediğimiz ve genellikle ilgi duymadığımız jeep safari aktivitesine son yıllarda ilgi artmakta. Eğer sizde jeep safari yapmak isterseniz Denizli, bu aktiviteyi yapabileceğiniz illerimizden birisidir. Tıpkı bisiklet turu gibi bir yandan jeep safari yaparken bir yandan da Denizli’nin sahip olduğu güzellikleri görebilirsiniz. Jeep safari yapabileceğiniz yerler Beyağaç Kartal Gölü, Denizli Çamlık ve Güney Şelalesidir.

Denizli Su Sporları
Denizli’ye gittiğiniz zaman sizlerde göreceksiniz ki Denizli’de en ünlü aktivitelerden biriside su sörfüdür. Eğer sizlerde su sörfü heyacanını yaşamak isterseniz Beyağaç Kartal Gölü, Adıgüzel Barajı ve Işıklı Gölü bu aktivite için uygundur.

Denizli’ye Gidince Yapmadan Dönmeyin Pamukkale Traventerlerini gezmeden, Pamukkale Traventerleri Pamukkale’nin şifalı sularına, Karahayıt ve Yenice kaplıcalarına girmeden, Karahayıt Kaplıcaları Tarihin en önemli yerlerinden Hierapolis, Laodikeia, Colossae, Tripolis ve Heraklia Salbace antik kentlerini ziyaret etmeden, Kaleiçi Çarşısı ve Babadağlılar Çarşısını gezmeden, Kaleiçi Çarşısı Karcı Dağı eteğinde bulunan Çamlık mesire yerinde piknik yapmadan dönmeyin…

Daha fazla
×
Fiyat aralığı
{{Math.round(similars.filters.pricerange[0])}}
{{Math.round(similars.filters.pricerange[1])}}
Filtreler{ $class.adwords->Write(1) }
 
Fiyatları Gör
{{hotel.zone}} Merkez: {{hotel.distance.citycenter.distance}} {{hotel.distance.citycenter.type.toLowerCase()}}
Nasıl Bir Yer {{ hotel.nasilbiryer }}
Yorum Puanı
{{hotel.avarage}}
Program Ortağı
Özel Teklif
{{hotel.specialoffers}}
Fırsatlar için tıklayın
{{hotel.fiyat_min.discount}}% indirim
{{hotel.fiyat_min.total}} {{hotel.fiyat_min.price}} TRY
Şu an Kapalı

Oteller Listeleniyor

KucukOteller.com.tr uygulaması
Uygulamayı indirin ve mobile olarak rezervasyon yapın
Favorilere Ekle
Favoriler